Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs önbizalmam. Mit tegyek?

Nincs önbizalmam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég sok bajom van magammal. Az egyik az,hogy szerintem dagadt vagyok. Egyébként ruhában nem látszik de én tudom nagyon jól magamról, hogy van mit leadni. Sajnos elég lusta is vagyok és nem sportolok eleget. De úgy őszintén. Mit csináljak? Futni utálok, meg nem szeretek sportolni. Nem tudom rávenni magam semmire. A másik bajom az, hogy nem tudom, hogy öltözködjek. Már sehogy sem érzem jól magam. Komolyan mondom már most is a sírás kerülget. Valaki segítsen! Egyébként 169-170 cm körül vagyok és 60 kg. :/:/ 13/L :(
2011. nov. 22. 17:25
 1/3 anonim válasza:

Szió.. :) Ugyanmár nem vagy dagadt! Nézd meg: [link] ez egy BMI ,azaz Test Tömeg Index kalkulátor. Én menéztem az adataiddal és 20,8 jött ki ami a normálisba tartozik. Ez értékek:

17 alatt korosan sovány,

18 körül sovány,

és 19- 25-ig normál.

25 - felett kezdődik az elhíztt.

úgyhogy el ne kezd nekem fogyózni...! De ha mégis felesleget látsz magadon, nincs mese.. tornázni kell. Formásabb, keményebb leszel, a súlyodon ne akarj változtatni, hisz tökéletes. Tornázz csak naponta 10 percet ha tobb időd van szánj rá fél órácskát. Nem kell kifelyezetten tornázni, séta, vagy egy kis futás a parkban, kutyasétáltatás. Nincs is jobb télen, miint kipirult arccal futásból hazaérve elkortyolni egy csésze zöld teát, ami ráadásul zsírégető :) Növeld az önbizalmad, mert úgynézki hogy azzal van a gond, nem a kinézettel.. Énis hasonló problémákkal küzdöttem :P Nekem a Cosmopolitan magzin segített rengeteget. Olyan csajos, elhiteti veled hogy úgy vagy jó ahogy vagy, és sok szépségtipp van benne, tornagyakorlatok, wellnes, smink, stb.

Légy magabiztos :) Ha gondolod íhatsz privát üzit, esetleg további tanácsokért adhatok privátban skype nevet, ha írnál.

Lány / 16éves

2011. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy segítettél! :))
2011. nov. 23. 17:19
 3/3 anonim válasza:

szerintem szép lehetsz,


próbálj ismerősőket szerezni, barátkozni.

2012. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!