Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek barátokat az...

Hogyan szerezzek barátokat az új iskolában?

Figyelt kérdés

már szeptember óta középiskolás vagyok és eddig 1 barátom van de jóba voltam egy lánnyal akivel már eltávolodtunk.nem utáljuk egymást csak nem beszélünk.és van még pár ember akivel szívesen jóba lennék,de nem tudom önmagam adni egyből.nemtudom mit tegyek.olyan egyedül érzem magam és sokan mondják h mindig vele vagyok és ennyi.mással nem.:'(

nehezen adom önmagam.nehezen oldódok fel.


2011. nov. 22. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
legyél közvetlen, mosolyogj, barátkozz ,beszélgess stb..... ilyenek
2011. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáld megmutatni más arcodat is.Kezdjél el beszélgetni azzal a lánnyal ,hogy mi változott meg és ,hogy tudtok-e rajta segíteni ,hogy újra jóba legyetek.De gondolom azért az új iskola kívül vannak barátaid nem? Kérdezd meg valamelyik fontos embert számodra ,hogy mit tegyél.Biztosan egyszer meg fog olódni ez a probléma ha feloldódsz.Nem kell görcsösnek lenned vedd könnyedén az életet lásd a jó dolgokat is.:)Amikor bemész az iskolába és görcsösen érzed magad akkor gondolj valami jó dologra és ,hogy mennyi barátod lesz :)) sok szerencsét.
2011. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!:)
2011. nov. 23. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!