Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami bevált puska dolgozathoz?

Valami bevált puska dolgozathoz?

Figyelt kérdés

kellene egy jó, mert nem igazán tanultam a dolgozatra..(:(

lécci ne írjátok hogy "tanulj!" me tanulok is de hát... ne mondjátok hogy ti életetekben nem használtatok valami cselt :DDD


2011. nov. 22. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
papírzsebkedőre írod a puskát és elrakod a zsebedbe!A dogám nem lett jó,tanár észrevette,hogy puskázok,de nem bírta rámbizonyítani mer a zsepit elraktam a zsebembe!:D
2011. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 halibel ***** válasza:
cipőd aljára ragasztod, vagy tolltartóba írod, vagy kis lapra lábad közé, vagy jó tanuló magad mellett, vagy számológép, stb.
2011. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy jó módszerem,de nem biztos,hogy a te esetedben is alkalmazható!Én azt csináltam,hogy szóról szóra,lassan,hangosan és értehetöen felolvastam a szöveget és felvettem a telefonomra.Aztán a dolgozatnál szépen beraktam a fülhallgatókat,a zsínórját kivezettem a pólóm alatt,a hajamat pedig úgy igazítottam,hogy ne legyen feltünö a fülemben a fülhallgató.Aztán amikor a tanár nem figyelt elinditottam a hangfelvételt,szépen lehallgattam az egészet.

Ezt én általában angol dogánál használtam,amikor előre meg volt adva egy adott szöveg,amit dolgozatra meg kellett tanulni.Ha viszont mondjuk kérdések lesznek és nem tudod pontosan előre,hogy mit kell majd írnod,akkor ez a módszer nem jó.A másik dolog,hogy ha rövid hajad van,akkor nem tudod elrejteni a fülhallgatót sem,úgy,hogy a tanár ne szórja ki egyből!

Ha ez a modszer nem felel meg,akkor marad a régi jól bevállt cetlis puskázás.Csak ott nagy az esélye a lebukásnak!

2011. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Írd a padra, takard le a papírral, ha a tanár nem néz, húzd arrébb a papírt :)
2011. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hú hát nekem van pár módszerem,elég sokat puskázok és nem igen kaptak el:D

De szerintem ez a legjobb módszer,ez elég biztos,mert hát mint tudjuk vannak sasszemű tanárok:D,na szóval lényegtelen,h széken vagy padon ülsz,(feltételezzük,h széken)és cetlikra írod a puskát amik ragasztós lapok vagy ha nem akkor szallagragasztóval a székedre ragasztod és a lábadat széthúzod amikor szükségedvan rá,ha meg néz a tanár összezárod.

Másik módszer ceruzával a padra,és mikor a tanár nem figyel huzogatod a lapot,a dogalap előtt természetesen legyen egy tolltartó,h ne látszódjon a padra írt puska.

Egy másik pedig a klasszikus de nállam ez is bevállt,legalábbis egyes tanároknál a nyitott füzet.

Ha pedig csak pár szót/mondatot akarsz puskázni egy nagyobb radírra ráírod a cuccot vagy tenyeredre.

2011. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a nyitott füzet pedig a padba természetesen vagy az ölembe nem a padon:))
2011. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na de még eszembe jutott egy:))

"házilag gyártott ellenőrző borító"

egy sima lapból ellenőrző borítót készítesz és mikor már rátetted az ellenőrzőre,a hátára ráírod a puskát.Az ellenőrződ meg simán ott lehet a padodon,amikor tudod megfordítod,vagy teheted a dogalap alá és húzogatod ez jobban beválik.

2011. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Hozzávalók:

-üveg (pl: coca cola 500 ml-es üveg)

-scanner

-nyomtató (színes)


Szóval becsannerezed a cimkéjét (coca colás üveg címkéjét), paint-en vagy valamilyen photoshop cuccban kivágod a hozzávalókat (kicsi fehér betűk) és odaírod a puskát és kinyomtatod. A suliban meg csak kirakod a padodra és kinézed. Párszor iszol belőle, hogy ne legyen annyira fura, hogy kinn van a padodon az innivalód.

Persze ez csak akkor működik ha előre megvan a doga és/vagy a megoldások.

2014. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!