Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsíros az arcbőröm,...

Nagyon zsíros az arcbőröm, amint kilépek a melegben meg is látszik, fényes lesz mintha olajjal kenném, mindig beszólnak miatta, nagyon zavar, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Segítsen valaki, enélkül sincs csipetnyi önbizalmam se már, szeplős és elég pattanásos az arcom, de így nyáron még jön ez is, mintha olajjal kenném :( Legszivesebben ki sem lépnék itthonról, de hát a suli... nincs időm fél óránként mosni vagy törölgetni az arcom. Nagyon zavaró.
2008. jún. 4. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

na figyelj!

irány a kozmetikus, RENDSZERESEN!

használj zsíros pattanásos bőrre való készítményeket, arcpakolást, és arcradírt, dezeket is midnen nap kell reggel is és este is. ha alapozod magad akkor az alapozó legyen mindenképpen zsírszabályzó van ilyenem nagyon jó, a púder pedig mattító, de ne olyan ami színezett hanem olyat vegyél ami átlátszó az nem csomósodik össze, ezt mindig magaddal viheted és ha gáz a helyzet akkor használlni kell. a másik pedig az lehet venni ilyen zsírfelszívó lapocskákat, láttam a douglasben, ha ennyire zavar a dolog lehet h megérné befektetni egy ilyenbe is.

De amúgy tudsz teni is az ellen hogy ne zsírosodjon a bőröd, hagyd ki a zsíros ételeket az étkezésből, komolyan mondom ennek már rövid távon is meglátszik a hatása, rengeteg zöldésget és gyümölcsöt egyél!

remélem tudtam segíteni bocsánat a fogalmazásért csak kicsit becsíptem:D

ja és ne cigizz! nó alkohol!

2008. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval: a zsíros ételeket egy az egyben iktasd ki az étrendedből! Ugyanígy a csokit és más édességeket is.

"Felületi kezelésként" én a következőt szoktam csinálni: mindig van nálam egy csomag papírzsepi, amit fel lehet használni az olaj felitatására is. Persze ez csak végszükség esetén jó megoldás: én minden reggel mattító arckrémmel kenem be a bőröm és ásványi alapozót használok rá, ami gyakorlatilag púder formátumú, tökéletesen mattít akár 4-5 órán át is. Jah, és a kozmetikusom kevert nekem egy pakolást kámforos fekete iszapból, aloe vera-zseléből és teafaolajból. Heti egyszer 20 percig kell a bőrön hagyni. Nekem nagyon bevált! :)

2008. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!