Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nemtudok magabiztos...

Miért nemtudok magabiztos lenni? Hogy legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mindig úgy érzem, mások sokkal jobbak és szebbek mint én.. :( A baráti társaságban csöndes vagyok, nem merek témához szólni, mert félek hogy hülyeséget mondok. Nagy tömeg előtt megszólalni nem tudok :(

Kinézetre nincs nnagy baj velem 170 cm, 55 kg, barna hátközépig érő haj, zöldesbarna szem. Nem kerülnek az emberek, fiuk is ismerkednének velem. Van barátom, es mindig mondja hogy annyira szép vagyok. De nem tudom elhinni neki. Rögön az ugrik be: Tutira azért mondja hogy jobbkedvem legyen. :(

Inkább lelki eredertű bizonytalanság, de miért?

16/L


2011. nov. 22. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Biztos tényleg szép vagy, a fiúk nemszoktak csak úgy hazudozni ha nem tetszenél neki otthagyna a fenébe.

Hacsak nincs baromi sok pénzed :D

2011. nov. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!