Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot készítsek rokonaimnak? 10/l Légyszi gyors választ, és sokat!

Figyelt kérdés

Üdvözlőlap kizárva. Valami olyat, amit itthon ellehet készíteni, színespapírból, esetleg egy nagyon pici nyomtatás (fekete fehér). Képalbum is kizárva!!! Rokonok: anya, apa, lánytesó, két nagymama. Léci sok választ! Oldalakat is linkelhettek! Ha akartok írok jellemzét a rokonokról.


Köszi!


2011. nov. 26. 16:04
1 2
 11/13 anonim válasza:
ékszert, medálokat ilyesmi
2011. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

De pici vagy.

http://www.youtube.com/watch?v=pfMGjjW4avc

Ha nem tudsz angolul, akkor annyi, hogy 12 egyforma méretű téglalapot vágj ki, 8 piros, vagy vagy a kedvenc színed, és 4 zöldet.

[link]

szilikonos ragasztó fogalmam sincs mi, akril festék, az festék, glicerin meg hanyagolható. Szilopaszt mag gőzöm sincs mi.

2011. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem vagyok pici...


Köszi a válaszokat!


-Utolsó válaszadó: Bocsi, mindkét ötlet kilőve. A lótuszt már megcsináltam, Én, A H hógömböt meg a Testvérem, tavaly anyának. De azért köszi.

2011. dec. 2. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!