Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokan félnek a koporsós...

Sokan félnek a koporsós temetéstől, mert nem akarnak a föld alatt felébredni. Már miért ébrednének fel?

Figyelt kérdés
Gondolom elég alaposan ellenőrzik, hogy tényleg meghalt-e az illető, plusz hűtik x napig, esélytelen hogy mégis életben legyen.
2011. nov. 27. 19:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért amiért én félek a hamvasztástól....nem akarok arra ébredni hogy égek:-) Pedig tudom hogy ökörség,de egyszerűen enm akarom!!
2011. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

nem egyszer fordult elő, hogy a "halott" felébredt a saját ravatalozásán.

most képzeld, ha elkezdik felboncolni, vagy előbb temetik

2011. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Bár olvastam már olyat, hogy valaki a saját temetésén ébredt fel, majd szívrohamot kapott és meghalt! Ez mondjuk elég bizarr, nem tudom elképzelni hogy ilyen tényleg megtörténjen!
2011. nov. 27. 19:25
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

M már nem otthon ravataloznak, higgyétek el, hamarabb megfagytok a hűtőházban.

Bá ott sem lehet kellemes felébredni....

2011. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Pedig bizony megtörténik az ilyesmi! Persze nem gyakori eset, de megtörténik.


Én egyébként attól tartok, hogy a testemet a kukacok falják fel. Tudom, hogy akkor már a kutyát nem érdekli a testem...de inkább fertőtlenítsenek égetéssel, és akkor a kukacoknak már nem leszek izgalmas. :)


24/n

2011. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
És nem kell mindent elhinni.Ha csak 1 igaz lenne, az is sok.
2011. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

Régen amikor az orvostudomány nem ennyire fejlett,nem tudták megállapítani valakiről hogy teszthalott.A történelem ír olyan eseteket amikor az illető ember teszthalott volt 3-4 napig is,,és a koporsóban tért magához.Középkorban például nem egy koporsóban az elhunyt kezére mazdagot kötöttek ami a felszínen a kis házban volt egy csengőre rögzítve(mini harangra) Ha ne adj isten az illető csak teszthalott akkor rázogatta a kezét és a kis csengettyű jelezte..

De ma már nincs ennek jelentősége.Ma már sokan azért nem a koporsós temetést akarják (ahogy én sem ) mert

1.olcsóbb a hamvasztás

2.elképzelem hogy a bogarak hordanak szét.brrrrrrrr..

2011. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

ma 19:29

na most jól megnevettettél

morbid egy humorod van

teSZThalott az anyád füle! :D

teTSZhalott - na olyan van :)

2011. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%
:D mások meg 100%-ra értékelték a TESZThalottakról szóló eszmefuttatást :D lol :D
2011. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyik legbiztosabb jele a halálnak a hullafolt, ami pár órán belül kialakul. Ha valakinél tetszhalál állna be, annál ezek a foltok nem jelennek meg. Ergo, még temetés előtt rájönnek, h él az illető.

Azért azok a "felkelt a ravatalon" és hasonló mesék nagyon-nagyon régiek. Sokuk csak mende-monda, nem igaz.

2011. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!