Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan adjam be anyukámnak az...

Hogyan adjam be anyukámnak az 1-esemet?

Figyelt kérdés
Pont egy hete kaptam meg életem első egyesét és most emiatt nagyon ideges vagyok:S A tanár azért abból az órai anyagból(tanulni sem volt lehetőség rá) íratott mert a többi idióta beszélgetett játszott stb.. És ráadásul pont nekik lett 4-5-ös(kipuskázták). Szóval most pont az szívta meg aki rendesen viselkedett. Nem vagyok rossz tanuló 3-asnál nem volt rosszabb jegyem az évben. A gond pedig az, hogy már hármasért is gépeltiltás jár itthon:S Ráadásul van az az elektronikus napló amibe a szülő bármikor belenézhet és ha anyukám meglátja a karót... ajajaj. Hogyan mondjam el neki hogy megértsen és nyugodtan megbeszéljük hogy mi is volt?
2011. nov. 29. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első pofon a legnagyobb, a többit lassan megszokod... LGT
2011. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha az aznapi anyagból iratott, akkor lehet menni reklamálni, akár az igazgatóhoz is, ugyanis ilyet a tanár nem csinálhat... Azért előtte nézd meg a házirendet, hátha van egy idióta szabály, ami megengedi a tanárnak ezt.
2011. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát sajnos el kell mondanod az igazat. Tudom, nem fog örülni neki, de sajna ezen túl kell esned, és még lesz ilyen alkalom több is valószínűleg. Jobb, ha őszintén megmondod neki, mert ha az elektronikus naplóból derül ki...


Nem tudom, pontosan hogy reagál a dolgokra édesanyád, adhatunk itt tanácsot, de nem tudunk az ő fejével gondolkozni.

2011. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egyszer minden kiderül.



Holnap szépen veszed a bátorságot és elé állsz hogy elmond neki kaptál egy egyest. (persze ne azzal kezd hogy Te ártatlan vagy)

2011. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk így:


-Anya van egy jó hírem és egy rossz, kezdem az elsővel:

-Nem fogok megbukni félévkor

-A rossz hír, hogy a k*cs*g tanár beírt egy egyest

2011. nov. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!