Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék gázszolgáltatót...

Szeretnék gázszolgáltatót váltani Főgázt Tigázra. De van egy probléma: a bojlerem és a tűzhely plombált mert a konyhában hiányzott a szellőző. Ablakcsere miatt. Lehetséges?

Figyelt kérdés
A házunkban főcsap csere volt , ezáltal a gázórák csonkjait is újra tömítették .Mivel nem tudtam , hogy szellőző felszerelése szükséges az ablakosok nem mondták..így a Főgáz meósa leplombálta délelőtt a készülékeket. A fűtést engedélyezte.Légtértervet kellene készíttetnem de az 50 ezer ft minimum. Nem tudom a Tigáz vajon Plombált készülékekkel átvenne-e miután a szabványnak megfelelő szellőzőt még aznap felszereltettem, csak a Főgáz meósa nem jött vissza a másik lépcsőházból / másnap még ott folyt a munka/ leellenőrizni a szellőzőt és levenni a plombát.Panaszlevelem elutasították mondván csináltassak légtértervet..természetesen a tervezőmérnök számát tőlük kaptam:) Erre a megoldásra gondoltam hogy szolgáltatót váltok , mert a Főgáz nem jár el emberségesen. Csak fújják az ő igazukat de azt figyelmen kivül hagyják, hogy azonnal 6 órai késéssel 30.000ft-ért felszereltettem a szellőzőt.ha kell a Tv-ig elmegyek , mert igazságtalannak tartom az eljárásukat.30 éve hogy minden lakásban légtérterv nélkül működik a gázszolgáltatás.
2011. dec. 2. 18:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!