Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki felsorolna nekem menő...

Valaki felsorolna nekem menő cuccokat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 19:17
 1/5 Stella90 ***** válasza:
pff menő cuccokat??? :D:D:D:D:D most ugye csak viccelsz? várj kitalálom...13 vagy, és a suliban az osztálytársaid mindig piszkálnak...önbizalomhiányos vagy, és nem tudod, hogyan illeszkedj be és kedveljenek meg a többiek...már nagyon kilátástalan a helyzeted, de ilyenkor már nem akarsz iskolát váltani...mivel nem igazán tudod, hogy illeszkedj be, itt kérdezgeted, mik a menő cuccok...:D na ne szórakozz...hát milyen kérdés ez????
2011. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legmenőbb cucc az ész ami a fejedben van és a tudás!!! Hidd el, sokkal többet ér bármilyen drága tömegcuccnál! Lehet, hogy közhelyesnek tűnik, de így van! Nem a pénzzel meg a drága holmikkal kell felvágni, sokkal jobb lesz, ha elmondhatod magadról, hogy te ebbe a nagyon jó egyetembe kerültél be, a többi kis menősködő hülyegyerek meg majd mondja, hogy hát őt nem vették fel, mert az ő agya nem adott ki annyit, hogy felvehessék, és bárcsak ők is tanultak volna ahelyett, hogy felvágnak minden szarral!!!
2011. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Stella90 ***** válasza:
hát szerintem kedves előző egy nyomorult egyetemmel senki nem lesz értékesebb ember a másiknál...az egyetemen nézd már meg mi megy...pia, drog, összevissza kúrás...és a többit hagyjuk...és az ilyen embereket tartod te példamutatónak? persze tisztelet a kivételnek...szerintem egy ember élete nem csak arról kéne hogy szóljon hogy szarrá fossá tanulja magát (olyan dolgokat tanulnak, amik nem is érdekli őket) mindezt azért, hogy utána élete végéig szarrá fossá dolgozhassa magát...hát milyen élet az ilyen? persze nyilván nem mondom, hogy teljesen haszontalan dolog, de mocskos rosszul fogjátok fel...
2011. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, lehet, hogy ebbe az elzüllött világunkba már szinte semmi se számít, és még a pesti utcaseprő is többet keres némely diplomás emberkénél, akinek normális és elvileg jól fizető állása van, de én most arra akartam kilyukadni, hogy nem a cuccaidtól leszel jó ember!!!! Elnézést kérek, ha nem voltam elég világos. Bulizni is lehet, de mértékkel, és el kell valamiből tartanod a családod, és szerintem ahhoz tanulni is kéne.
2011. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és azt kell tanulni, amit te szeretnél, lehet választani!!! Ha te humános vagy inkább, dönthetsz és gondolom nem reálra mennél. De nem akarok vitába szállni veled, majd megtapasztalod, ha még nem tetted, hogy igenis fontos a tanulás és nem szórakozásból dolgozunk éjjel-nappal, hanem azért, hogy tudjunk mit enni mi és a családunk! Meg amúgy ha bekerülsz egy nívósabb egyetemre, nem kéne elcseszni azzal, hogy a tanéveket szétpiálod!!
2011. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!