Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A ruhátokat néha lenn hagyjáto...

A ruhátokat néha lenn hagyjátok a földön, egy dolog, de toleráljátok-e, ha valaki rááll?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiságból kérdezem. Van úgy, hogy ledobom a nadrágom a földre, vagy a kabátom lecsúszik valahonnan. Nem szokott nagy ügy lenni, majd felveszem, de ha rááll valaki direkt?

Köszi a válaszokat!


2011. dec. 2. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

?


Ha valaki más is van rajtam kívül a házban, általában nem hagyom szanaszét a dolgaimat. Meg egyébként ha egyedül vagyok, akkor sem.

2011. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem szórom szét a ruháimat a földön (csak a széken meg az ágyamon XD) de a tesóm egy csomó mindent leszór a földre, legyen az ruha, könyv/tankönyv, füzetek vagy akár a kispárnái, és teljesen kiakad ha véletlenül rálépek valamelyikre... :D

Ha valaki direkt áll rá valamidre, az viszont csúnya dolog. Szerintem. Persze helyzettől/személytől/tárgytól is függ.

2011. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
... Engem nemigen érdekel... most nem törik össze attól, hogy rálép valaki :D Ha meg direkt csinálja, akkor meg sajnálom, de ezzel nemigen tud megbántani :)
2011. dec. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!