Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítene nekem gyorsan valaki...

Segítene nekem gyorsan valaki lefordítani ezt angolra?

Figyelt kérdés

Alapszinten tudok angolul, de hiába írok az eladónak, egyszerűen úgy ír vissza, mint aki nem ért, szóval lehet én írok érthetetlenül, már nem is tudom.

Mindenesetre egy jó angolos segítene ezt a lehető legérthetőbben angolra fordítani? köszi:


"Én értelek téged, tudom, hogy elrontottam a postáért küldött utalást, de már töröltem.

Viszont nagyon félek attól, hogy már nem kapnám meg időben a ruhát, így arra kérlek, ha lehet, töröld a rendelésemet és utald vissza a ruha árát!


Köszönöm, hogy mindvégig ilyen kedves és türelmes voltál és sajnálom a kellemetlenséget. Sajnos nem tehetek róla, kezdő vagyok még ilyen téren. "


Szóval ezt kéne, ez a legfontosabb, a többit már tudom.


Amúgy kellene a ruha, de egyszerűen nem bírják felfogni, hogy milyen postával szeretném kérni, szóval inkább hagyom.


Nagyon köszönöm, ha segít valaki!!!


2011. dec. 3. 07:33
 1/2 balazs00xx ***** válasza:
100%

tessék



"I understand you, I know I screwed up the post for sending a reference, but has been dropped.

However, very afraid that he would not receive in time for the clothes, so I ask if you can delete my order and remit the price of clothes!


Thank you for being such a kind and patient at all times and you were sorry for the inconvenience. Unfortunately we can not help it, I'm still such a beginner area. "



Üdv. Don

2011. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az utolsó mondatot inkább kihagytam, de köszi!


Én magyar fogalmazásból vagyok jó, szóval ha a jövőben nem értesz valami burkoltan kifejezett mondatot, írj nyugodtan! :D

2011. dec. 3. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!