Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azoknak, akik iskolákban...

Azoknak, akik iskolákban vannak közmunkán, hogy működik a téli szünet?

Figyelt kérdés
Mert ha nincs gyerek, nincs munka, nem?
2011. dec. 4. 10:30
 1/10 Elenaaa ***** válasza:

Úgy tudom, Kari felé a tanároknak is szünetük van.

De lehet vannak megbeszélések.

2011. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor is be kell menni takarítanom, padokat mosni, termeket mosni, pókhálózni, stb.. Mindig találnak valami munkát, tavaszi, őszi,és téli szünetben is. Sőt, nyáron a saját takarítójaik szabin voltak, mi meg közmunkások mentünk dolgozni, meszelés, ablakpucolás, falmosás, volt munka dögivel.
2011. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké, de én nem takarító vagyok, hanem pedagógiai asszisztens. Gyerekfelvigyázó, nevelő, tanár helyettesítő. (Még véletlenül sem helyettesítő tanár.)
2011. dec. 8. 06:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom sajnos, Neked hogy van a szünet. Csak a takarítókról tudom, mi így vagyunk, ahogy írtam. Neked jó helyed van, hogy csináltad???
2011. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, megkérdezték, mihez értek, mondom, hogy egy kicsit a számítógépekhez.
2011. dec. 8. 21:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerencséd volt akkor. Nálunk "pofára" megy, nem képzettségen, vagy szaktudáson múlik. Nem gondoltam volna hogy a közmunka is pofára megy sajna.
2011. dec. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez, hogy "pofára megy", kissé rosszul esett. Takarítóra nem volt szükségük, viszont géphez értő személyekből kevés volt nekik. Ennyi.
2011. dec. 9. 05:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan Rád értettem, ez egy kifejezés, nálunk így "használják". Csak megjegyeztem, hogy Neked szerencséd volt, a mi városunkban sajnos nem így megy. Akinek van ismeretsége, az megy irodai munkára 6 osztállyal is, akinek meg nincs protekciója, az megy az utcára, meg árkot ásni, meg építkezésre talicskázni, téglát pucolni. Nőkről beszélek. Jobb esetben takarítónak tesznek be valahova. Erre írtam hogy pofára megy, nem a Te esetedre. Én sem 6 osztályos vagyok, mégis csak takarításra osztottak be. Az irodai munkákat meg végzik a protekciósok. Ezért írtam, hogy felénk sajna pofára megy, mert így van.
2011. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja, értem. Ilyen esetekről én is hallottam már erre mifelénk.
2011. dec. 9. 21:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tisztáztuk a félreértést. Nem akartalak megbántani, csak rosszul fogalmaztam.
2011. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!