Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kisvárosban élek, mit tegyek?

Kisvárosban élek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
40 perc utazásra van a legközelebbi nagyváros ahol a fiatalok min ismerik egymást és együtt buliznak és nagy baráti köreik vannak, és én is oda járok suliba, de suli után rögtön hazajövök..és nagyon zavar hogy én nem tartozom közéjük, később tudok majd ezen változtatni vagy örökre kirekesztett leszek? És egy pasit aki közéjük tartozik, rengeteg barátja van mindig bulizik, és gazdagok.. nem zavarhatja ez.. hogy én amolyan falusi lány vagyok?
2011. dec. 4. 13:30
 1/2 anonim válasza:

az nem számít hogy falusi lány vagy.

Osztály társaiddal menj el bulizni te is aztán majd megismersz több embert, úgy se lesz mind egyből a barátod, de legalább alakulni fog a téma...

2011. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
attol függ mennyire kis város mert vanak 5000 körüliek amik még majdnem faluk meg van pl szekszárd 34000 lakos azis kisváros de már jóval naobb kategória.
2012. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!