Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kisvárosban élek. Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kisvárosban élek. Hol ismerkedjek? és ti hol szoktatok? Bővebben lent! 22/L

Figyelt kérdés

Szóval egy kisvárosban élek. Nálunk nem sok hely van, ahol ismerkedni lehetne, ahol több ember megfordul. (vagy csak én nem vagyok kreatív?)

Van itt egy elég jó diszkó, dehát ott nagy szerencse kell, hogy értelmes emberrel akadjon össze az ember... Vannak még kisebb "kocsmák", de azokban általában nincs hangulat, ilyen "ülögetős-iszogatós", és fiatalabbak járnak oda.

Szokták javasolni itt az oldalon, hogy járjon az ember könyvtárba... Hát az van nálunk, néha megfordulok ott, de általában a könyvtáros nénin kívül nincs más. Mivel itt nincs egyetem, fősuli, így nem járnak oda fiatalok.

Aztán olvastam még ilyeneket, hogy korcsolyapálya, táncóra, hát nálunk ilyen sincs. Küzdősportok talán (ami engem nem vonz), meg aerobic órák. Hát oda meg pasik tuti nem járnak! :D Szóval ez is kiesett...

A parkokat is szokták említeni, hát az van éppen nálunk, elég nagy is. Öregek és csövesek szoktak odajárni, meg esetleg gyerekkel a játszótérre.

Van még egy halom kínai ruhaüzlet, hiper-supermarketek, pizzériák, étterem, cukrászda (de ilyenekre nekem nem futja). Meg oda sem járnak korombeliek.

Futópálya is van, oda szoktam sűrűn lejárni, ott is inkább 40es nők futkároznak.

Jah, van még kicsi strand, de az ugye csak nyáron aktuális.

Az az igazság, hogy a környéken munkalehetőség sincs, így aki tehette az már elköltözött, máshol dolgozik stb.

Úgyhogy nem tudom... Vmi ötlet??

Azt is leírhatjátok, hogy ti hol, hogyan ismerkedtetek meg párotokkal. Köszi!


2010. febr. 19. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt,diszkóban ismertem meg a páromat.Szóval a sok tahó között elvétve azért akadnak rendes példányok is.Mondjuk nekem a beülős kocsmákkalkapcsolatban is jók a tapasztalataim.Ott legalább tudsz értelmesen beszélgetni is.
2010. febr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is kisvárosban élek, korodbeli vagyok pont, csak fiúban, és én nem szoktam sehol sem ismerkedni. Legalábbis idehaza nem. Irány el egy nagyobb városba, ott van értelme. Tudom milyen a kisvárosi élet, kiábrándító.
2010. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Internet nem jöhet szóba?:) Mivel az éjszakában dolgozok, gép előtt, sokszor felnézek a chat.hu-ra. Azért itt is meg lehet ismerkedni rendes emberekkel. Barátaim nagy részét itt ismertem meg... És persze ha társat keresel, azt is találsz, de azért óvatosnak kell lenni, mert sok a suttyó. 21/F
2010. febr. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És mi van a barátnőkkel? Szerintem, ha úgy mész neki mindennek, hogy én most pasit keresek akkor 100%, hogy nem találsz. :) Inkább csak járj mindenhova barátnőkkel, ha többen vagytok a kudarc is lepereg, vagyinkább nincs is kudarc mert, ha nem is jön egy pasi sem, akkor is jól éreztétek magatokat. :)
2010. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi, az eddigieket!

Arra már én is gondoltam, hogy el kéne menni egyszer egyszer a közeli nagyobb városokba szétnézni, szórakozni. De akkor az valószínű távkapcsolat lenne, volt már részem benne. Bár jobb, mint a semmi. Csakhát az útiköltség is... Nyáron talán szóba jöhet majd a dolog.

Netes ismerkedésben nem nagyon bízom, de ki fogom próbálni már, de nem hiszem, hogy "rabul ejt" a dolog. Zsákbamacska jellegű dolog! :S :) De azért megpróbálni meglehet. Szoktam egyébként új embereket megismerni neten keresztül, szereztem így barátokat.


Utolsónak pedig: lehet úgy hangzott, de persze én sem úgy indulok neki az estének, vagy bárhová, hogy nah, most akkor bepasizok. :) Elmegyek szórakozni a barátnőimmel, jól elvagyunk. Csak már jó ideje járogatunk el szórakozni, és semmi említésre érdemes...:S Egy idő után uncsik a "csajbulik" :)

2010. febr. 20. 21:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én a nagyobb várost javaslom, a netet meg szerintem elejtsd el! Annak semmi értelme, max akkor ha csalódni akarsz.:)
2010. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Háát nem tudom,nincsenek vmi nagyobb rendezvények?mert ha az sincs,akk sztem költöz el Szundifalváról.Azt sajnos nem tom elmesélni hol ismerkedtem meg a párommal,mivel nincs és még nem is volt.B.L.
2010. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenhol lehet ismerkedni csak nehéz...

Melyik kisvárosban élsz?

2010. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi!

hát én sem úgy terveztem, hogy itt fogok megrohadni :) de azért a mai világban nem úgy megy, hogy hip-hop elköltözik az ember.


Rendezvény?? hát még kicsi sem szokott lenni, nemhogy nagy.

kiábrándító... mindegy megpróbálok azért nyitott szemmel járni.

netes társkeresésről meg annyit, hogy regiztem egy oldalon, kb fél órát voltam bejelentkezve, azalatt 2 idióta hívott csevegni... kerestem én is emberkéket, de egy értelmeset sem találtam, aki tényleg párkeresés céljából lett volna ott. töröltem is a regisztrációmat

2010. febr. 24. 19:34
 10/11 anonim ***** válasza:
meyik városban élsz? külömben sztem kisfaluba is lehet ismerkedni
2012. jan. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!