Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt az ideje? (kérdés rövid. )

Itt az ideje? (kérdés rövid. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerelmes vagyok egy fiúba, nagyon sokat beszélgetünk. Nem ciki ha egy lány---> vall szerelmet egy fiúnak? Ha igen, miért? Ha nem miért? De hogy mondjam el? Kérlek segítsetek, azt hiszem itt az idő!


2011. dec. 4. 18:30
 1/6 anonim válasza:
Én is pont így voltam vele. Szerelmet vallottam a srácnak és kiderült , hogy tetszem neki . Elkeztünk járni de aztán nem lett belőlle semmi. Nekem így volt de szerintem kérdezd meg hogy tetszel e neki megéri.
2011. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mégis hogy ? :S
2011. dec. 4. 18:41
 3/6 anonim válasza:
Szerintem nem ciki.Nálam is volt már olyan,hogy lány vallott szerelmet.Ha ismeritek egymást-haverok vagytok-az könnyebb eset,mert egy baráti összejövetelen simán bevághatod neki.Ha nem az a bonyolultabb dolog.Akkor egyértelmű jeleket kell adnod,vagy akár elhívhatod randira.Em a legegyszerűbb mondat:"Bírom a burád!"
2011. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ma már nem lenne hozzá erőm hogy szerelmet valljak valakinek, nem akarom kiadni magamat,csak csalódás lenne belőle.
2011. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De miért?
2011. dec. 6. 23:12
 6/6 danyiluska válasza:
Szerintem nem ciki.
2011. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!