Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dolgozni szeretnék. Nem...

Dolgozni szeretnék. Nem tudom, merre orientálódjak, mik a lehetőségeim. Létezik - e a társadalomban végezhető munkáknak egy felosztása, rendszerezése (többféleképpen), a FEOR - on kívül? (szellemi, fizikai, ezen belül. )

Figyelt kérdés

Nincs rálátásom, hogy mik az alternatívák, a lehetőségeim.

Érettségim van meg egy félbehagyott főiskola, amit motivációhiány miatt hagytam abba, illetve rájöttem, hogy nem nekem való. Nem tudom, merre tovább.

Van más lehetőségem, mint árufeltöltés, takarítás?

Mert egyelőre az is jó lenne, de szeretnék egy célt, egy hivatást, hogy: Na ezt szeretném csinálni!


2011. dec. 6. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
És azt szeretnéd, hogy mi válasszunk neked hivatást? De akkor az már nem hivatás lesz, hanem küldetés. Amíg nem jut eszedbe valami érdekes, csináld az árufeltöltést. Ha felvesznek.
2011. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves Achilles,

Köszönöm válaszod, de én azt kérdeztem, hogy létezik - e a munkáknak egy átlátható felosztása a Foglalkozások Egységes Osztályozási Rendszerén kívül, hogy átlássam, milyen munkák, munkakörök vannak?

2011. dec. 7. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!