Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a PLUS 500 kereske...

Szerintetek a PLUS 500 kereskedő programmal lehet nagyobb pénzösszegeket keresni?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a Plus 500-at és demo módban meg vagyok vele elégedve, de nem tudom, hogy ez igaziból hozna-e nagyobb pénzt. Elraktam erre pénzt (100.000 Ft) és ennyi pénzből lehetne "keresni"?
2011. dec. 6. 20:31
 1/2 anonim válasza:
100%

Csak rajtad múlik, meg azon ,hogy mennyire értesz a technikai elemzéshez, és a stressz kezeléshez. Mindig használj Stoppot, ez a legfontosobb. Ha részvényeken kereskedsz akkor csak az indexekkel egyező irányba kereskedj. (ha shortos a dow jones akkor ne szállj be longba) Továbbá legyél merész, de egyben óvatos is...

Jah és először kezdj el kevés részvénnyel 5 darab, ha megy akkor mondjuk 10 után emelsz 10 részvényre ,m ég 10 jó kerekedés után 20 részvényre, stb és igen 2-3 év alatt el lehet jutni egy nagyobb összeghez. De nem ártana a tudásod folyamatosan bővíteni, az előbb leírtakon túl.

2012. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Combi válasza:
Nekem sajnos rossz a tapasztalatom velük, azaz nem tudom kivenni a pénzt. Kivétre kattintok, beírom az összeget, kiírja a címem ahova küldik...ok....és 2 napra rá megint megjelenik a "számlámon" azaz nem küldik ki.
2012. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!