Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felvennének ide dolgozni?...

Felvennének ide dolgozni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
16 éves múltam nemrég.Unalom van itthon meg veszekedés stb.Szeretnék diákmunkát vállalni.Temetkezési vállalatnál szeretnék elhelyezkedni és ott bármilyen ágazatba akár takarítónak is.Nem érdekel mennyit fizetnek.Mindig is temetkezési vállalatnál szerettem volna elhelyezkedni.Ott nyugalom van legalább.Na 16 évesen ha bemennék a vállalathoz és megkérdezném hogy bevennének e valaminek akár takarítónak is lenne rá esély hogy bevegyenek ?
2011. dec. 7. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már múltkor egyszer feletted,azt hiszem kaptál rá kielégítő választ,vagy esetleg nem?
2011. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy nyugalom van? Azért, mert a halottak nem beszélnek? O.O

Lehet ideges főnököd, ott is vannak határidők, feladatok, felelősség.

2011. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen van határidő főnök stb.De én alapból az ilyen nyugis munkahelyeket szeretem.Meg a halottakat,temetést meg ilyeneket.
2011. dec. 7. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!