Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki gyermekkorában homoszexuál...

Aki gyermekkorában homoszexuálisnak érzi magát (nem valja be, de elég ránézni és mellesleg úgy is beszél), az felnőt korában mi lesz? (Ezzel csak egy állításomat akkarom igazolni)

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Sokszor csak azt hiszik magukról, hogy ők melegek, de ameddig nem volt szexuális kapcsolatuk egy nővel addig nem 100%.


Egy gyereknek nincsen nemi indentitása, az kialakul később, és ha úgy beszél és úgy néz ki mint homokos, és ezért sokan bántják, vagyis rengetegszer belegázolnak a lelkébe akkor később kialakulhat nemi indentitászavar,vagyis lelki traumák sorozatából...

2011. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Vagyis nem feltétlenül lesz meleg attól, ha úgy beszél és úgy néz ki, csak ha állandóan ezzel szívatják...
2011. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kiskamasz korom óta éreztem hogy meleg vagyok, sose beszéltem "melegesen" és a külsőmön se látszott. De jelenleg is meleg vagyok.

19/F

2012. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!