Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néztek már téged, vagy néztél...

Néztek már téged, vagy néztél már mást a külseje alapján homoszexuálisnak?

Figyelt kérdés

Azzal kell már hosszú ideje szembesülnöm, hogy egyes emberek, nők és férfiak is a hátam mögött megszólnak, homokosnak néznek. Eleinte csak azt hittem, hogy képzelődök, de sokszor konkrétan néznek és azt hallom ki a beszédből, hogy "b.zi", vagy "homi".

Teljesen átlagos fiatal felnőtt férfi vagyok (annak tartom magamat), nem viselkedek úgy és nem is ápolom magamat úgy, mint egy homoszexuális tenné, a hangom is mély és monoton. Ha magam vagyok és épp nem nővel, az interneten a nőket nézegetem, ők tetszenek, ők izgatnak (mielőtt még valaki arra célozna, hogy nem viccből hiszik azt, hogy nem lányok tetszenek). Sajnos az ábrázatom tényleg nem a legelőnyösebb, északi típus vagyok, fehér bőrrel és pirosas szájjal, alapból ilyen vagyok, sz.r géneket örököltem (talán erre hiszi a sok szerencsétlen, hogy festem magam???, vagy mi???). Szerintem az, hogy valaki hazai pályán játszik, az kívülről sokszor nem látszik, vagy ha igen, akkor nagyon, de én egyik táborba sem tartozok. Mégis az őrületbe kergetnek ezzel. Ez akkora probléma, hogy önbizalmam egyáltalán nincs, már ki sem merek mozdulni itthonról, mert egyszerűen már előre félek, hogy egy újabb ilyen attrocitás ér. Már arról is letettem, hogy az internetes lányokon kívül a jövőben más nőkhöz is közöm legyen, mert a nők is ránézésre homárnak néznek. Néha arra gondolok, hogy a legjobb lenne felakasztanom magam... Jár valaki hasonló cipőben?


2011. júl. 20. 17:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Engem úgy 11 éves koromtól egészen érettségiig leszbikusnak tartottak.

Pedig csak PICIT sportosabban öltözködtem, ennyi volt az egész.

2011. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem ne figyelj mások véleményére.Én eddig akikre azt hittem,hogy homik,azok vagy a járásuk vagy az öltözködésük miatt volt.Lehet riszálod magad?:D Keress barátnőt magadnak vagy csak egyszerüen mutatkozz lányokkal és nem fogják ezt hinni.
2011. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Rendesek vagytok, köszönöm a válaszaitokat. Nem riszálom magamat, férfias a járásom, olyan, mint egy medvéé.

Az átlagosnál erősebb alkat vagyok, ezért még lányos vékonyságom miatt sem gondolhatnának zavaros nemi identitásúnak. A gyanúm az, amiről írtam, a fehér bőröm és az ahhoz képest piros szám. De ezekről nem tehetek! Vagy lehet, hogy az autóm színe miatt? Mert meggy színű, de arról sem tehetek, használtan ez volt jó állapotú, amit találtam. Állandóan találgatok, hogy mi lehet a gond... Nem értem az embereket, én akármilyen kinézetűt látok, nem azon kezdek el gondolkozni, hogy homokos, vagy sem.

Nem is érdekel, ki kivel fekszik, vagy kinek melyik nem tetszik. Ezek meg direkt figyelik a másikat és ők jól megmondják, hogy Te és Te homokos vagy. Az a megdöbbentő, hogy felnőtt emberek is teszik ezt. Már arra gondoltam, hogy szakállat növesztek és nem mosdok, de akkor a lányoknak nem fogok tetszeni, az is igaz, hogy így meg lehomároznak...

2011. júl. 20. 18:00
 4/16 anonim ***** válasza:
Velem ez a szituáció(fiú vok) előfordul,sőt,nagyon könnyen,megerőltetés nélkül tud olyan lenni a kisugárzásom,főleg ha fodrásznál,szoláriumban voltam,nekem is a lányok jönnek be,de nagyon tud a kisugárzásom homokos lenni,meg néha úgy is adok magamra,de nálam 1. a kisugárzás,bátortalan vagyok.A bátorságodon talán ha tudsz pozitívan változtatni,más lehet a szituációd!Nekem nem megy...
2011. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon fura. Ahogy az egyik válaszoló írta, én is max. annál gyanakszom, aki mozdulataiban, beszédstílusában feminím, illetve nagyon ápolt, sokat törődik a külsejével. (Meg hát mi tagadás, vannak nagyon b*zis ruhák..)

Egyébként nem egy társaság zaklat téged? Nem lehet, hogy csak azért húznak evvel, mert tudják, hogy evvel különösen megbánthatnak?

2011. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
a bordó szinű autód miatt nem hinném,mert sok férfi ismerősömnek van bordó,meg sárga meg saláta zöld szinü autója.Szerintem erre az lessz a megoldás,hogy minnél hamarább találj magadnak egy barátnőt és azzal mutatkozz.Lehet az sem könnyü,de aki keres az talál.Fel a fejjel,sok bátorságot neked:)
2011. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tényleg,ha mutatkoznál egy lánnyal az önbizalmat adhat
2011. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további kommenteket. A kisugárzás lehet, hogy igaz, de ez megfoghatatlan dolog, ezért nehezen tudok abban hinni, hogy megérzik, hogy nincs senkim. Tényleg senkim nincs egy ideje, de már dolgozok egy nőn, úgy értem, hogy még nagyon az elején vagyok, ki tudja, lesz-e belőle valami, akár el is küldhet, dehát mindenre megvan az esély. Egyszer már majdnem házas lettem, de nem úgy alakult, anyagiak miatt mentünk szét nem az én hibámból. De amíg tartott, addig volt önbizalmam.

Nem hinném, hogy b.zis ruhát hordok, de átlagos férfiként, akinek nincs az öltözködéshez érzéke, nem is tudom megítélni.

Nem egy társaságról van szó, csak jártamban, keltemben hallok ilyen reakciót, utána magamban kielemzem, hogy biztos, hogy azt mondták, vagy mást, vagy másra mondták, de vannak egyértelmű esetek is. A mai eset, amivel már eléggé tele lett a pohár elég egyértelmű volt. Leparkoltam valahol, azután kiszálltam, megláttam két lányt, akik háttal álltak. Kiszúrom messziről a vékony lányokat, ők az eseteim (talán perverzió, nem tudom) és feléjük érve láttam, hogy egyre inkább hátrafelé fordulnak és néznek, majd észrevettem, hogy egy férfi ül előttük, aki szintén néz és magyaráz valamit, közelebb érve hallottam, hogy hogy minden második szavuk a b.zi és még mindig néznek, egyértelmű volt a helyzet.

A ruha nem (különben sem a ruha tesz az embert) az autó sem (ami egy átlagos autó, nem nőies), akkor a fejem lehet valami mutáns kinézetű. De hogy a fejem alapján, amin nem tudok változtatni, leb.izzanak, ez elég erős. Nem akarok bűnöst keresni, de a média tehet erről, szinte reklámozzák ezt az életstílust, a jónép meg találgat, hogy ki b.zi, vagy l.zbikus. Ennek is megvan a célja, mert az ilyen megállapító emberek addig sem foglalkoznak a politikával, a saját helyzetükkel. Talán sajnálnom kellene őket.

Ha ritkán hallanám, hogy rám mondják, észre sem venném, nem is foglalkoznék ezzel, tudom, hogy ki vagyok, de hogy ilyen gyakran vannak egyértelmű esetek, azzal már elkezd betelni az a pohár.

2011. júl. 20. 21:40
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha gondolod megnézhetlek szakértői szemmel, írj előtte egy privát levelet légyszíves.
2011. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a lehetőséget, de kihagynám a szakértést. Ha a fejem miatt néznek melegnek, azokat akik ezt teszik sajnálni is lehet, mert valami komoly gond van velük, lehet, hogy a saját identitászavarukkal küszködnek, ezért gyanúsítgatnak másokat azzal, hogy homárok és még IQ -150 szinten is vannak, mert nem fogják fel, hogy valakinek azért olyan a feje amilyen, mert örökölte, nem pedig a nemi identitása tükröződik rajta.

Csak ez lehet a gond, mert még csak nem is vagyok túl ápolt, valahol egy csavargó és egy átlag ember között vagyok ezen a téren, nem hordok trendi ruhákat, semmi ékszert, szíjat, szemüveget, simára borotválkozva se voltam már 10 éve.

2011. júl. 22. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!