Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most már megőrülök, a felső...

Kuplung33 kérdése:

Most már megőrülök, a felső szomszédtól, hogy egész nap klumpába jár, nagyon lehallatszik, oltári zavaró, a gyerekem/6 éves/nem tud pihenni. Mert éjjel-nappal faklumpába megy! Közösképviselő is szólt már neki, de nehéz eset a "néni". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Vegyél neki egy kényelmes papucsot.

Ha ez se használ, akkor semmi.

2011. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki....most füldugót nézek a neten,bár a 6 éves kisfiam eltűri-e,nem tudom...Javasoltam a néninek szőnyeget is,de hát akkor nem látszik a járólap :(((
2011. dec. 8. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincs ötletem. Én is csak azt javasoltam volna, hogy beszélj vele, dehát akkor nyilván nem ide írtál volna ...

Nálam hasonló a helyzet:

Két szomszédom bulijai miatt már nem egyszer a rendőrséget hívták ki a lakók. A felettem lakó a kutyáját zárta be egész éjszakára a toalettbe, ő elment hazulról. Kutya egész éjjel vonyított. Ja és szintén imád kopogós cipőben császkálni.

Két szomszédom esetén mindannyiszor udvariasan jelzem hajnalban, hogy csendesedjenek el, de hiába. Pedig én csak akkor szólok rájuk, ha már a folyosón csinálják a fesztivált.


Teljesen reménytelen. Ja, és "értelmiségi", nagyarcú fiatalok ... Tehetetlen vagyok.


Már a lakás eladása is eszembe jutott. Csakhogy sokat beleöltem a felújításba. És most b..kó emberek miatt nem tudom élvezni.

2011. dec. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
koltozz egyel fentebb
2012. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
törd el a néni lábát
2016. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!