Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akusztikus gitár?

1 2 3 kérdése:

Akusztikus gitár?

Figyelt kérdés

egy 15 éves fiúnak milyen, mekkora gitár kellene ha elkezdene gitározni??

képeket is légyszi


2011. dec. 9. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Sziaa:D

én is nemrég(alig egy hónapja) vettem egy akusztikus gitárt, egyrészt mert ezt dicsérték és mert olcsóbb kategóriába is tartozott nameg házhozszállították és még sétálnom sem kellett sehová:D [link]

jó a fogása, a hangja, elég öblös hangszer és nekem is jó méretileg is :P

15/L

2011. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

helló a legjobb ha bemész 1 hangszerboltba és ott választasz gitárt ott ki is tudod próbálni meg általába akik hangszerboltba dolgoznak azok tudnak is játszani rajtuk

kezdésnek mindenképp nylon húros gitárt vegyél mert a fémhúros szétvágja az újaid én is most kezdtem el gitározni kb 2 hónapja jah és CSAK HANGSZERBOLTBA VEGYÉL GITÁRT mert ott csak jó minőségüeket árulnak ha lenne v. mi kérdésed írj üzit szivessen segítek :D

2012. jan. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!