Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hiszem meleg a legjobb...

Azt hiszem meleg a legjobb barátom. Erre most hogy kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Már lassan 4 éve egyik legjobb barátom, nagyon jól el vagyunk meg beszélünk mindent. Neki sose volt barátnője,nem is beszélt nekem arról sose,hogy valaki is tetszene neki,a környezetünkben sokan hiszik róla,hogy meleg,mert ahogy jár..ilyesmi. Na de bennem egyre erősebben az az érzés van,hogy ő meleg, még sok más apró dolog miatt..Erre szerintetek rá kérdezzek nála? Mármint elég hülyén venné ki magát..

Normális válaszokat írjatok csak ha kérhetném!


2011. dec. 11. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Inkább azt kérdezd meg, hogy miért nem ismerkedik lányokkal. Kevésbé bántanád meg.
2011. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kriszike99 válasza:
0%
Szerintem kérdezd meg, arról hogy mér ien fura és utána érvelj lassan beszélni fog a témáról és meg tudjátok beszélni és talán VISSZAÁLL.
2011. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha én lennék a barátod, akkor annak örülnék, ha elmondanád, hogy nem fordulsz el tőle és támogatni fogod őt bármit is mond.
2011. dec. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!