Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két év próbára bocsátást...

Két év próbára bocsátást kaptam /bolti lopás miatt/ ez ídő alatt közokírat hamisítást követtem el. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
/nem velem fordult elő csak az ismeretségi körömben/
2011. dec. 11. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
gondolom akkor minimum két év sitt, mert felfüggesztetten volt az illető plusz még amit közokirat hamisításért fog kapni. (gondolom a visszaesés is súlyosbító tényező lesz szóval a csaja egy ideig tuti szabad)
2011. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hxbnvmwue válasza:
a próbára bocsátás azt jelenti hogy amennyi időre kaptad addig nem követhetsz el semmilyen bűncselekményt. mer különben ha igen mehetsz újra tárgyalásra és kapsz egy büntetést. ami lehet pénz büntetés, közmunka, vagy börtönbünti de még az is lehet felfüggesztett.ha az elején vagy akkor szerintem egy pénzbünti vagy egy 10-20 nap közmunkánál ne számíts többre.
2012. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!