Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves fiú vagyok és bajuszom...

Helloszia1 kérdése:

13 éves fiú vagyok és bajuszom van és engem zavar és sötét is Gyantázzam vagy borotváljam le?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 16:22
 1/5 dirtboy ***** válasza:
borotváld,utána arc szesz
2011. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, FÉRFI VAGY!!A gyantát a NŐKNEK találták ki.És egyáltalán hogy jutott eszedbe ez a lehetőség?A borotválkozás mérföldekkel egyszerűbb, jobb és fájdalommentesebb technika....
2011. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Stella90 ***** válasza:
úristen...vagy b*zi lesz belőled, vagy egy olyan nőies ember, akit soha nem neveznék férfinak...
2011. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi de ugy meg nem sötétebb lesz?
2011. dec. 15. 17:22
 5/5 dirtboy ***** válasza:

13évesen nem kell attól félni hogy sötét lesz a bőr a szád felett,ahhoz nem elég sűrű a pihe.

ami még neked van az pihe nem szőr.

attól lesz sötét valaki arca hogy sűrű vastag a szakálla és mikor leborotválja ezek a kis pontok látszódnak.

sokan viszont megborotválkoznak és teljesen világos az arcuk.

az hogy neked később milyen lesz azt még nem tudni,az majd később alakul ki és látszik meg hogy olyan lesz vagy sem,de legtöbb embernek nem olyan.

2011. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!