Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm 18 éves lesz, és...

A barátnőm 18 éves lesz, és valami ötleteset akarok neki adni-csinálni, amire emlékezni fog, valami tipp?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez évszak függő. De gondolom, ha most írtad ki akkor Decemberben lesz a születésnapja.

Szerintem az a legjobb ha készítessz valamit, esetleg egy kis apróságot veszel bele.

Ha boltban szeretnél vásárolni:

-névre szóló bögre, maci, de manapság nagyon elterjedt a nécre szóló törölköző is.

-egy ékszernek minden lány örül.


Ha viszont készíteni szeretnél ( én inkább ezt ajánlom)

-Készíthetnél egy ajándékdobozt, és abba valamit belerakni.


De megpróbálhatnád a dolgot úgy csinálni, hogy amíg nincs otthon, te feldíszíted a szobáját, veszel füstölőt, és mivel tél van, illóolaj is dukál.


De egy kiruccanás sem rossz ötlet.

Elmehetnétek egy koncertre, moziba.

De otthon is meglehet csinálni a hangulatot.

Kiválasztassz egy romantikus filmet és megnézitek! :)

Megveszed a kedvenc édességét, esetleg ha iszik akkor egy üveg italt is.

Nagyon emlékezetes még:

Egy 'térkép'... gondolok én arra hogy, belép az ajtón ott leveszi a kabátot ott egy papír: 'menj a konyháva'

ott van valami kedvérevaló. aztán megint papír... és így tovább amíg el nem jut a csodásan feldíszített szobájáig!

Sok sikert, remélem tudtam valamit segíteni!

2011. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a csodálatos ötleteket, csipegetek:)
2011. dec. 14. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazán nincsmit! :)
2011. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!