Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak buta emberek?

Miért vannak buta emberek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mi célból léteznek? Nem kellene nekik is kihalniuk, mivelhogy hátrányban vannak az okosokhoz képest?
2011. dec. 14. 02:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Aludjál inkább,aztán majd rájössz.
2011. dec. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
te is buta vagy, miért nem haltál még ki?!
2011. dec. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek hátrányban,épp az a probléma hogy manapság a buta vannak előnyben, csak a külsőségeket tudják értékelni.
2011. dec. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem úgy értem, hanem, hogy nem úgy lenne normális, ha az erősebb/okosabb kerekedne felül, mint, ahogy az ősembereknél is volt. de mégis az van, hogy tényleg a buták vannak előnyben, sőt, kimondottan butítják a népet. kinek, és miért jó ez?
2011. dec. 14. 02:54
 5/11 anonim ***** válasza:
mert a pénz irányít mindent, meg a média = fogyasztói társadalom. te is részese vagy. mindenki. én is. manapság nem kihalás szerint, természetes szelekció szerint halunk ki. hanem nyugdij után meghalunk. ezt hivják ugy, hogy társadalom. menj vissza az őskorba, és megoldodik a problémád.
2011. dec. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de a fogyasztói társadalom nem jó. én amennyire csak tudok, próbálok nem a részese lenni. és szerintem ideje lenne, hogy megszűnjön, mint ahogy a történelem során a többi is megváltozott, eltűnt. mikor jön már el az ideje annak, mikor nem a pénz irányít mindent? megélhetem én még azt a kort?
2011. dec. 14. 03:02
 7/11 A kérdező kommentje:
egyébként, köszönöm a tippet, hogy menjek vissza az őskorba. nem is tudom, hogy ez eddig miért nem jutott eszembe...
2011. dec. 14. 03:03
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Te hülye vagy? Persze, megérheted, hogy eltörlik a pénzt, mint fizetőeszközt, ez teljesen reális kívánság. Nincs több kérdésem...
2011. dec. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
először is: kit tekinthetünk butának? aki nálunk butább. így aki nálunk okosabb, az ránk mondhatja, hogy buta, így mindenkire lehet ezt mondani, de felesleges :)
2011. dec. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hortobagyi válasza:
Nem titok. A vezetők többsége imádja a buta embereket. Egyrészt a buta ember nem jelent konkurenciát, nem veszélyezteti állását. Másrészt,okos vezetőnek okos beosztottjai vannak. Ám megfordítva, buta vezetőnek, még butább beosztottjai vannak. Ezért van úgy, hogy 10 emberből általában 1 értelmes ember van. A buta emberek könnyebben is elhelyezkednek. Míg az okosakról azt tartják hogy az adott feladathoz sok.
2013. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!