Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Nagyon szerelmes vagyok egy lányba mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csak az a baj, hogy ő 1000 százalék, hogy másba szerelmes. Mindig róla álmodok és amikor reggel felkelek tök rossz, hogy csak álom volt stb. De tényleg, egy osztályba járunk de szinte észre se vesz. Talán törődjek bele? :( 13/F
2011. dec. 16. 18:36
 1/5 anonim válasza:
Velem is így van, csak forditva, milvel én vagyok a lány..:/ Én nem tudok mást csinálni, csak beletörődök .:(
2011. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát törödj bele! úgyis jön még több lány.
2011. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még elég fiatal vagy, ne ragadj le nála! Majd meglátod, ha később elkezdesz flörtölni más lányokkal, akkor annyira már nem is fog érdekelni, mint régen :)
2011. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom hajrá. Próbáld el hívni valahova. Rövid az élet, hogy beletörődjünk dolgokba. Én előbb esnék pofára, minthogy otthon rágódjak azon, hogy meg se próbáltam.
2011. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nézd lásd be nem tud hatod hogy tényleg tetszik e neki más az előttem kommentálókkal ne foglalkozz nézd ha igazán szereted nem mond hatod azt hogy van még több lány is ha tetszik akkor először légy a barátja és állj mellette idővel meg fog kedvelni

( még valami kevés olyan fiú van aki harcol a lányért aki tetszik neki ez látható a válaszokon és egy lánynak ez mély benyomást tesz) egy próbát meg ér ha valami kérdésed van írd ki és válaszolok :)

2013. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!