Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kerülhetek a figyelem...

Hogy kerülhetek a figyelem középpontjába?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan típus vagy, szerintem sehogy...én is próbálkoztam vele, mindig beégtem, nem érdekel már.A tesóm meg akármit csinál, mindig ő van a központban, ez szerintem adottság, kisugárzás...de vannak barátaim,jó a szervezőképességem, megcsinálom amit meg kell, csak a háttérben maradok, de én így élvezem:)
2009. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia az függ attól milyen helyzetben vagy már a társaságban... Nekem suliban a cigizés bejött akkor stikában az épület egyik eldugott szegletében szünetekben végre meghallgattak...persze nem egyik napról a másikra és nem is a menők miatt szoktam rá hanem az otthoni társaságom barátaim miatt... Na aztán meg a pia felszabadít és ez tetszett a többségnek. jó humor érzék is kell...
2009. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tiszta ápolt külső, fontos a haj is. legyen mondandód
2009. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nincs kisugárzásod,sehogy sem fog sikerülni. én folyton a középpontban vagyok.és élvezem: DDDD
2009. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az előzőekhez még annyit hogy légy vicces... ez elengedhetetlen
2009. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd,ennek szerintem több módja is van. Kiugorhatsz a suli harmadik emeletéről is és akkor három napig biztos te leszel a napi téma-de ezt azért ne próbáld ki!

Népszerű akarsz lenni, vagy csak néhány napig azt szeretnéd hogy mindenki rád figyeljen? Ha a középpontba. szeretnél lenni az már egy teljesen más tészta,csinálj valami nagyon feltűnőt.

Viszont ha népszerűvé szeretnél válni azért keményen meg kell dolgoznod hogy kivívd mások tiszteletét. A népszerű emberkéknek is több fajtája van ám. Vannak olyan emberek akik a külsejükkel tesznek szert erre a hírnévre mások pedig azzal amilyen okosak, magabiztosak stb.

2009. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem hinném, h feltétlenül ápoltnak meg széphajúnak kellene ehhez lenni... teljesen mind1 hogy nézel ki. mondjuk attül függ, ha tök szarul nézel ki, akk biztos mki rád figyel, de az nemjó :) szellemesnek kell lenni és nagyszájúnak. enyhe nagyképűség se árt. személyes tapasztalatom ugyan nincsen, de ilyen emberek szoktak a kp-ban lenni 18/L
2009. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!