Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy Huawei Ideos S7 Slim...

Van egy Huawei Ideos S7 Slim tabletem, de nem működik a market-em. Lent részletezem. Valami megoldás?

Figyelt kérdés
Amikor rákattintok egy apk-ra kiírja starting download, Download, Download unsucesfull. És nem tölt semmit... Ill. van egy két olyan játék amit amikor telepítek kiírja hogy "alkalmazás nincs telepítve" pl.: Pocket Legend (ez a játék futt a mobilomon xperia x8). Most azt nem tudom elhinni, hogy a telóm többet tudd mint a tablet. Erre van e megoldás?
2011. dec. 18. 16:51
 1/1 anonim válasza:
Ugyan ez a gondom, nekem is ilyen tabletem van, nekem sem jo a market, pedig mikor megvettuk, tudtam 1-2 dolgot letolteni, most ugyan ezt csinalja mint neked. Sajnos nem jottem ra, hogy miert lehet.
2011. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!