Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vészeljem át ezt a kis...

Hogyan vészeljem át ezt a kis időt?

Figyelt kérdés
2012 elejére öngyilkosságot tervezek, mert ez már elég. Már annyira belefáradtam az életembe.Csak azért nem akarom most megölni magam, mert itt a karácsony, amit igaz, hogy rohadtul nem várok, és már legszívesebben halott lennék, de a szeretteim karácsonyát nem akarom tönkretenni azzal, hogy előtte meghalok.Ezért majd 2-án vagy valamikor megölöm magam.Viszont már most kész vagyok, és a karácsony is egy nagy szenvedés lesz.Nem tudom, még van kb 12 napom, amit nem tudom, hogy fogok kibírni. Lehet, hogy azt csinálom, hogy kiélvezem az utolsó napjaimat, és úgy könnyebben átvészelem ezt az időszakot, vagy nem tudom, mit csináljak...
2011. dec. 19. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam már öngyilkosságon,de kérlek fontold meg a döntésed.A szeretteidet így is úgy is szörnyű trauma fogja érni ha megölöd magad.Gondolj bele mennyi ok van arra hogy élj. Nem tudom hány éves vagy de ettől függetlenül képes lennél mindent eldobni amiért dolgoztál meg tanultál éveken keresztül.Kérlek ne csinálj ekkor butaságot.
2011. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Head ***** válasza:
Mi az a nagy probléma amiért ennyire végezni akarsz magaddal?
2011. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én elmennék üdülni az utolsó pénzemen, mindent pénzzé tennék, és hajrá.
2011. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha öngyilkos akarnál lenni akkor már rég megölted volna magad nem várnál semeddig. Nyugi, ha öngyilkos leszel akkor nem csak a Karácsonyukat teszed tönkre hanem az életüket is... Menjél pszichológushoz.
2011. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem hiszem, hogy annyira tönkretenném az életüket, mert szerintem észre sem vesznek.. Egyébként még szerintem a hétvégén megölöm magam.. Már nem bírom tovább..
2011. dec. 29. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!