Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim anorexiásnak...

Az osztálytársaim anorexiásnak neveznek, pedig nem vagyok az! Csak vékony. Mit tegyek? Egyre rosszabb a helyzet.

Figyelt kérdés
Nem vagyok anorexiás, teljesen egészséges vagyok! Ennek ellenére néhány beképzelt osztálytársam folyton ezzel piszkál. Hiába mondom nekik, hogy nincs igazuk, szerinted érdekli őket? Dehogyis. Egyáltalán nem vagyok sértődékeny típus, de ez mindig rosszul esik. Én sem örülök annak, hogy sovány vagyok! Visszavághatnék, hogy ők meg igénytelenek - dehát minek? Ők a nagymenők, én meg semmit sem számítok. Igaz, hogy nincs egy milliméter szabad hely az arcukon, annyi a pattanás rajtuk, hogy a hajukat néha hetekig meg sem mossák - mit számít? Engem lehet piszkálni, egymást nem merik. Mit tegyek? :S
2011. dec. 19. 22:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én osztálytársamra még a suli doki és az ofő is rászállt, mert hogy biztos anorexiás! Ez van. Az én szememet is böki, ha valakinek kilátszanak a bordái és nem értem, miért nem lehet rendesen enni. Tudom, korlátolt vagyok.
2012. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Van, aki a stressztől nem tud enni. Nekem is volt olyan korszakom, amikor a bátyám nagyon beteg volt, hogy néha napokig egy falatot sem tudtam lenyelni. Egyszerűen nem tudtam letuszkolni a torkomon, rögtön hánynom kellett. :S Pedig én imádok enni. :)
2012. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!