Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az álmom? Nem...

Mit jelenthet az álmom? Nem tudom miért de a volt barátommal álmodtam tegnap ma pedig 7 hónap után szembe jött velem az utcán és nagy mosollyal rámköszönt.

Figyelt kérdés
azt álmodtam hogy a barátomnál voltam mikor valaki felhívott hogy a régi barátom rosszullett és bevitték a kórházba. én bementem hozzá. hirtelen megcsókolt én pedig otthagytam. másnakp a hírekben hallottam hogy meghalt.. ez volt az álmom erre ma velem szembe sétált az utcán pedig már hónapja nem is láttam. miért álmodtam róla amikor másik barátom van és nagyon szeretem?
2009. máj. 18. 20:59
 1/1 anonim válasza:
Nekem is előfodul ilyen,szerintem simán annyit jelent hogy sokat jelentett az a kapcsolat, és szívesen emléxel rá vissza. Ez nem azt jelenti hogy a mostanit nem szereted vagy most "megcsaltad", csak simán a régi,jól bevésődött emléket úra felhozta az agyad. Én szeretem ha ilyet álmodok,mégiscsak valaki volt az életmben.:D
2009. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!