Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ötleteitek vannak?

Milyen ötleteitek vannak?

Figyelt kérdés
Az iskolánkban ma volt ilyen karácsonyi vásár szerűség ahol az osztályokból az emberek árusíthattak kézzel készített dolgokat. Gondolkoztam rajta hogy én is megpróbálom, de nem jött össze. Jövőre is lesz ilyen, és nagyon szeretnék akkor árusítani kézzel készített dolgokat.Segítsetek!
2011. dec. 20. 15:02
 1/4 anonim válasza:
Süthetsz mézeskalácsot, amit szépen kidíszítesz, mécseseket, képeslapokat, ajándékkísérőket, csak karton, színes papír és karácsonyi minták kellenek hozzá :)
2011. dec. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! ezek jó ötletek!ha valakinek még van ötlete nyugodtan írja le! :D
2011. dec. 21. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Én büféztem. Nagyon rá kellett készülni, de megérte. 1től 7ig nyomattam a melegszendót, hot dogot, sütiket, üdítőket stb. A végén 27ezer volt a tiszta haszon. És a sikerélmény....:)
2011. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ööö azt elfelejtettem leírni, hogy ételeket, sütiket nem árusíthatunk...De azért köszi hogy írtál :)
2011. dec. 30. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!