Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok beszélgetni a...

Miért nem tudok beszélgetni a lányokkal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy. Soha nem találok olyan témát ami őket érdekelné. Meg azt mondják hogy beszélgetést kezdeményezni. De hogy csak úgy odamegyek hozzá és megszólítom, há hogy? Nekem eléggé zavaros. Tudom ez a férfiak ösztönébe kéne lenni, de nekem valahogy hiánycik.
2011. dec. 22. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mindig az mondom a kezdőknek hogy:

A csajozás kicsit olyan mint a stand up comedy és a szóbeli vizsga.

Ha jól adod elő magad, akkor nyert ügyed van!


Ha nem megy a téma választás, akkor keres egy hobbit, amelyről a lányokkal is tudsz diskurálni.

(a lényeg, hogy legyen közös érdeklődési köröd)

Sok párt az ilyen közös dolgok hoznak össze!

2011. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz...de mondj ilyen hobbikat légyszives
2011. dec. 22. 12:29
 3/3 anonim válasza:

a csajok túlnyomó többsége oda van a cuki-muki állatokért(bár nem mind).gondolok itt macskára,tengeri malacra,kutyára stb.ez már jó kiindulási pont.


vagy lehet h szereti a F1et,focit,jégkorongot v vmi más sportot.lehet van 1 pilóta vagy játékos akit nagyon helyesnek tart.csak azért nézi a közvetítést h láthassa a kedvencét és közbe az eseményekkel is tisztába van.órákig el lehet beszélgetni ezekről.


de ha nem érdeki csak "jajj letört a körmöm","tegnap szőkítettem a hajam",meg "délután megyek a szoliba" rémtörténetek akkor hagyd a pibe. :)

2011. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!