Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy lányokkal sokkal jobban el tudok beszélgetni mint fiúkkal? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő,mert csajokkal bármiről eltudok beszélgetni,viszont fiúkkal meg nincs témám. Ismerkedéskor,mert minden pasi azt hiszi hogy kis csendes csaj vagyok,pedig nem tartom magam annak,mindössze a pasikkal nincs semmilyen közös témám :S

Egyszerűen velük kapcsolatba nem jut semmi az eszembe...:D

16/L


2011. dec. 5. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez van velem is csak annyi különbséggel, hogy én a csajokkal nem tudok beszélni.
2011. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség:D Rengeteg olyan téma van, amiről eltud beszélgetni egy lány és fiú...
2011. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én is ugyanígy voltam evvel. Most meg fordult a kocka. Inkább a férfinemmel tudok jobban elbeszélgetni.

23/N

2011. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg mindkét nemmel tudok beszélgetni:P
2011. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és miről szoktatok beszélgetni fiúkkal lányok?:D
2011. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bár én alapból fiúsabb vagyok, én jobban szót tudok érteni egy fiúval. Mindig is fiú barátaim voltak, lányokkal talán hatodikban-hetedikben kezdtem el barátkozni... Most vagyok nyolcadikas! :)

Egyetértek, tényleg egyszerű a fiúkkal beszélni, mert velük teljesen semleges, egyszerű dolgokat ki lehet tárgyalni, míg - ahogy én észrevettem - a lányokkal inkább bonyolultabb (vagy épp véleményem szerint unalmas :$) ámbár kevésbé érdekes dolgokról szoktam beszélgetni. 14/L

2011. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
énis ígyvagyok ezzel. + ha fiúval beszélgetek, elpirulok, zavarba jövök, akkoris ha nem tetszik......
2012. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert műveletlen és primkó vagy. Egy férfi mindig értelmesebb, mint egy picsogó nő.


Én akármennyit tudnék beszélni az atomfizikáról, Dürrenmatt drámáiról vagy a mongol nyelvjárásokról, de a velem egykorú, sőt még a nálam idősebb nők is síkhülyék.


25/F

2012. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!