Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Menyire szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Menyire szerettek Intim dolgokról beszélgetni neten? Lányokkal vagy inkább fiukkal? Kort írjatok! Volt hogy tetszett nektek hogy van kivel ilyenröl beszélni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
én szeretek, inkább fiúkkal. mivel így a barátomon kívül más emberek nézőpontját is megismerhetem, és nem kell kiadnom magam. ismeretlenül könnyebb tanácsot kérni pl, még ha "ciki" is a téma. 22L
2011. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Én nem szeretek,mert újat úgysem tudnak nekem mondani(mármint amire kiváncsi lennék,olyan nincs már igazából).Azok szeretnek ilyenekről beszélgetni,akiknek nulla tapasztalatuk van és kamuznak összevissza.

23N

2011. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyire???Semennyire...
2012. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább fiúkkal tudok ilyekről beszélni :)
2012. febr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szeretek éés fiúkkal :)
2012. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

inkább fiúkkal,de sokszor a barátnőimmel is.a barátommal is rendszeresen nyíltan megbeszélünk mindent.

tetszik,szerintem mindenkinek tetszik mikor nem kell titkolózni hanem felvállalhatja,és tapasztalatot lehet cserélni,vagy jobban megismerni a másikat. 16

2012. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Velem elofordult mar, hogy teljesen veletlenul intim dolgokrol kezdtunk el beszelgetni egy sraccal, ami eloszor nagyon fura volt, de megis belementem a jatekba es nagyon tetszett. Sokat segitett ratalalnom onmagamra, megismerni azt az oldalam, amimelyen el volt rejtve bennem. Raebresztett sajat noiessegemre es segitett az eddig rejtett perverz vagyaim, fantaziaim felszinre jutasaban. Van abban valami, ha egy idegennek teljesen meg tudunk nyilni. En meg addig is eljutottam, hogy talalkoztunk, de nagyon nehez volt visszatartani magam, hiszen kapcsolatba eltem es nem allt szandekomban felrelepni, inkabb onismereti es onkontroll kerdes miatt vallaltam a barati talalkat. 28/N
2012. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A fiúk az osztályunkból mindig hozzám fordultak ha valami csajos dolgot nem tudtak vagy nem értettek. Annyira nem imádok ilyenekről dumálni de érdekesnek tartom hogy őket is igy érdekli, meg amúgy nálunk nem tabu a lányok közt sem az intim tema
2017. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!