Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hát összesen annyi a problémám...

Hát összesen annyi a problémám, hogy nem találom a helyem. Sehol nem érzem jól magam bezárkóztam a lakásba egyszerűen leszarok mindent, barátnőmmel is össze vesztem a semmin lehet én lihegem túl a dolgot vagy kezdek depressziós lenni? 21/f

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha barátnőd van miért nem tudsz vele boldog lenni? Talán többet kéne kimozdulnotok otthonról!
2011. dec. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kis önismeretet és világismeretet igényel az ilyen problémák megválaszolása. Nem feltétlenül depresszió, inkább egészséges alkalmazkodás a világhoz. Ha érdekel, megpróbálhatom kifejteni mailben, de hosszúúú lenne, és szívesebben ajánlanék hozzá könyveket. Heller Ágnes - Általános etika, ill. ennek egy fejezete különösen, Feldmár - Szégyen és szeretet
2011. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, ez a világ nem embereknek való, csak rabszolgáknak és birkáknak. No meg akik rajtuk taposnak. Amerre csak nézek, mindenütt erőszak, lopás, hazugság. Én se érzem magam jól benne, örülni fogok, ha végre kihalok ebből a világból.
2011. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A barátnőddel kapcsolatban ha tényleg szerelmes vagy belé akkor kérj tőle bocsánatot (még akkor is ha ő a hibás) és mondj el neki mindent őszintén!
2023. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!