Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy minden a...

Mit tehetnék hogy minden a régi legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban voltam két fiúval, legjobb barátaimnak mondtam őket, mindent tudnak rólam, mindíg ott álltak mellettem, segítettek ha kell. Miután felbukkant az ex barátom, hirtelen megromlott a viszonyunk és félek hogy ő áll a háttérbe, mivel még mindíg olyan dolgokat vág a fejemhez (konkértan egy dolgot) ami miatt szakítottunk, mivel mást nem igazán tud. Ez miatt próbál "kitúrni" mert nem tetszik neki gondolom hogy gyerekkori barátja a legjobb barátom. Ez a barát ezek hatására fejébe vette hogy közé és a harmadik barát (másik fiú barátom) közé akarok állni, ami természetesen egy nagy hülyeség mivel nagyon szeretem mindkettőt és sosem akarnám elválasztani őket. Számomra így ez egy rossz helyzet mert nem beszélek velük, mert őszintén szólva nagyon félek, mivel nagyon rosszul esik hogy egy feltételezés miatt csinálják ezt. Hiányoznak vissza akarom kapni őket. Mit tehetnék ? :(
2011. dec. 23. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik azt, amit ide írtál, hogy szereted őket és hiányoznak, és ne dőljenek be az intrikának.
2011. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!