Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álmokkal foglalkozók, álmodók,...

Álmokkal foglalkozók, álmodók, álomfejtők! Mit jelenthet az álmom? (Bogarak a szájban! )

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy bekaptam valamit, de nem láttam, hogy bogarak voltak a falat közepében. Ezután a kisméretű bogarak elkezdtek kimászni a számból. Egy mosdókagylónál álltam, próbáltam kimosni/lemosni/kiköpni a rovarokat a számból, ajkamról. Mindeközben undorodtam a bogaraktól, illetve inkább attól, hogy azok az ajkamon mászkáltak.

Segítségeteket, véleményeteket kérem az álommal kapcsolatban, köszi előre is!


2011. dec. 28. 12:10
 1/3 Alex/Lex válasza:
Ez egy rossz álom ami a bogaraktól való félelmedet fejezi ki.Evvel nincs gond amíg nincs az hogy folyton ezt álmodod.
2011. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem pedig inkább arról lehet szó, hogy mondtál valakinek valamit, amit nem kellett volna, vagy valami rossz dolgot kell elmondani valakinek, vagy még az is lehet, hogy mondtál vkinek vmit, és nem is szándékosan, de az benne rossz, negatívumként csapódott le :S
2016. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek!
2016. szept. 18. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!