Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, ha 21 éves fiú...

Az normális, ha 21 éves fiú létemre ilyenekkel foglalkozok?

Figyelt kérdés
Gyakran olvasok itt bizonyos kérdéseknél válaszokat. Főleg gyerekvállalásnál a babák témakörben.
2011. febr. 1. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem normális,ez is az bizonyítja,hogy komoly fiú vagy!! :))))
2011. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? Ha ez érdekel... Attól, hogy fiú vagy, még érdekelhetnek a gyerekek is. :)
2011. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Talán komolyabb gondolkodású vagy, mint sok korodbeli srác.
2011. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze, tök normális, én is olvasgatok itt minden féléről. Majd megunod, nyugi :D
2011. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk lehet a gyerekek érdekelnek.

Lehet olyan munkát kellene választanod, tanulnod ami gyerekekkel függ össze.

A sógorom 20 évesen döntötte el hogy gyerekorvos volt. éppen a mai napon kezdte meg az elsö napját egy korházban mint gyerekorvos. (most fejezte be az orvosit)

ö már 20 éves korától rengeteget olvasott gyerekekröl, fejlödésükröl stb... majd elkellett döntenie hogy kitünö bizonyítványával mit fog tanulni, és két dolog érdekelte a csillagászat és az orvoslás. viszont a matekot utálta így nem volt kérdés mi lesz belöle.

2011. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az,bár manapság már nem divat,h a pasik ilyen korán foglalkozzanak a témával,de attól még normális :)

érettebb vagy a korodnál valószínűleg,egyébként én is olvasgatok ilyeneket:)

21/L

2011. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi válaszokat.

Hogy pontosabb legyek olyanok szoktak mostanában érdekelni, mint a tisztába rakás és ehhez hasonló dolgok. Amikor az unokahúgaim még kicsik voltak, akkor a nővérem gyakran bízta rám őket. Persze akkor volt az még nem jött össze, hogy tisztába kéne raknom őket.

Csak azért kérdeztem, mert még csak 21 vagyok, egyedül vagyok és még barátnő sincs kilátásban, de egyszer majd szeretnék családot. Persze nem most, mert még anyagilag sem vagyok sínen.

2011. febr. 1. 13:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Még mindig jobb, mint egy másik srác, aki a nők egészsége témában osztogat tanácsot a lányoknak nőgyógyász, gomba és borotválás témában. Az szerintem gáz.

Az, hogy érdekel gyerekvállalás, nem gáz.

2011. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális; az a hülye, aki azt mondja, hogy az ilyesmi csak a lányok dolga. Ha egy férfi nem tud gondozni egy kisbabát, mihez kezd, ha mondjuk a felesége elhagyja vagy esetleg meghal, és ő ott marad egyedül a gyerekkel?
2011. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

14:04


Régen sok ilyen történetet hallottam és gyakran beleéltem magam a férfi helyzetébe. Ez is oka annak, hogy elkezdtem érdeklődni ezek után. Igyekszem nem elveszni ilyen helyzetben, bár remélem, hogy nem fogok ilyenbe kerülni. Az ilyen helyzetű férfiak mást nem tehetnek, mert így nehéz másik nőt szerezni. Ha meg más családhoz adja, akkor az sem lenne igazságos szerintem. Véleményem szerint a helyes megoldás az, hogy felnevelni a gyereket még ha egyedül kéne, akkor is.

2011. febr. 1. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!