Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Férjem október közepén igényel...

Férjem október közepén igényelte meg a magyar állampolgárságot, már elbírálták Szegeden november elején így már csak a Köztársasági elnök aláírására várunk, akinek van tapasztalata kérem írja már meg hogy mennyi idő ez az egész?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 13:51
1 2
 11/16 Waff ***** válasza:

Ja és nem jól emlékszel a "történelmi tudásodból" (ha ha ha)

mert minket nem ver a sors,legalábbis messze nem annyira mint pl a cigányságot.Ha jól emlékszem a cigányhimnnusz is szinte csak retkes önsajnálkozással van tele....(pl: megbűnhődte már e nép a múúúúltat a jövendőt) fúúújjjj még hallani is utálom.Éljen Trianon!

2012. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nos meg kell hogy állapítsam te egy beteg ember vagy aki egy elkeseredett életet él valahol Szeged eldugott kis részén de azt nem értem hogy ha ennyire utálod a magyar népet akkor hogy tudsz nap mint nap szembesülni velük az utcán???Sőt még lehet hogy magyar az asszonyod is ja bocsi neked olyan nem igen van mert ha lenne akkor nem itt élvezkednél....Szóval kedvesnek nem mondható embertársam:))) én nem hülyeségből írtam tényleg őszintén mondom hogy sajnállak...hisz olyan megkeseredett írsz a magyar népről és még velük is kell élned,nos mi ez ha nem egy átok a te életedben,az meg hogy büszke vagy arra hogy az állam adta segélyekből tengi-lengizel az meg csak téged igazol hogy olyanná lettél mint a magyar nép vagyis innen ne cigányozd a népet hisz te magad lettél azzá.Ugye igazam van???Nézz egy kicsit magadba!!Még kihúzni sem bírod magad mert gerinctelen lettél és tényleg ezért ne haragudj rám csak én ezt érzem és olvasom a soraid között.Minden jót neked és kívánom hogy találd meg a boldogságod!!!!őszintén.....:((
2012. jan. 7. 20:09
 13/16 Waff ***** válasza:
Huh....te valamit tudsz....ez most meglepett.Rátapintottál a lényegre...egy eldugott kis csatornába élek Szeged külvárosa alatt,és egy zsákban alszom,patkányokkal....asszonyom sincs,hisz melyik nő állna szóba egy földalatt csövező lelki szerencsétlennel,aki ráadásul lelki beteg....jah és tengizi-lengizi az életét....:) Figyu...én elhiszem h szivessen adnád nekem itt a "nagymenőt" de inkább ne fáradj...rohadtul nem megy ez neked és csak magad minősíted le előttem még jobban...:)Szivessen vitáznék veled még,de olyannal aki ha egy vitába sarokba szorul és azzal védekezik h sértegeti a vitapartnerét az az én szemembe egy gyenge és gyáva ember :) ......(és most gondolkozz el h ki a "gerinctelen" ,"boldogtalan" ...csak h a te szavaiddal éljek....) és különben is,ha már annyira kell a szerb f@sz a pichádba,akkor legalább ne sértegess bennünket :D
2012. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ó nem kell az oda mi más hova tesszük nem vagyunk annyira azért perverzek:))Jaj életem neked tényleg valami nagy gond van az életeddel de kérlek ne húzd fel magad nem akartalak én sértegetni csak az őszintét írtam le.Szégyent hoztál magadra már azzal hogy egy nővel így beszélsz de sebaj neked még ezt is megbocsájtom hisz a megbocsájtás egy nagyon szép erény és nekem az van sok:)))Minden jót neked és én is befejeztem remélem mihamarabb boldog leszel és nem a neten élvezed ki perverz hajlamaidat:))Hisz tuti hogy tipikus az az emberke vagy aki a munkahelyén egy nagy csicska itt meg adja a nagy valakit!!!Óóóó na mostmár búcsúzom tőled és tényleg amiket írtam csakis őszintén és sajnálatból tettem és élj csak a segélyeken mert te többre úgy sem fogod vinni!!!!!!!:DDDPáááááá
2012. jan. 8. 11:24
 15/16 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy ne fáraszd magad a válaszolásal mert most még hagyom kicsit hogy elolvasd és utánna törlöm a kérdést..most pedig megyek és megölelgetem a családom és hálát adok az Úrnak azért hogy boldog gyermekkorom volt hogy vannak szüleim hogy szeretettel vagyok körülvéve mert így nem leszek olyan mint TE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!és ezt mind megint őszintén írom és nem valami ráhatás miatt egyszerűen csak talán most szembesültem először azzal hogy egy ember hogy megtud keseredni...:((((
2012. jan. 8. 11:44
 16/16 Waff ***** válasza:
:DDD légyszi ezt fojtasd méééééég....Imádom nézni amikor valaki ilyen kétségbeesetten próbálja bizonygatni h ő mennyire jó,okos,erényes.....:DDDDDD de megint csak azt tudom mondani h hiába fárasztod magad,csak bohócot csináltál magadból,mégpedig elég nagyot...és hogy mindig ezzel a boldogsággal jössz,nemtudom miért...talén neked lenne szükséged arra ha már folyton ezt szajkózod...te kis retkes cigány....jaj bocsi,cigánynő :P :DDDDDD ...és még valami,ne csak a kérdést töröld,hanem magadat is a térképről. PONT
2012. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!