Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik azok az ételek, amik...

Mik azok az ételek, amik nagyon hízlalnak és elég gyorsan?

Figyelt kérdés
nem baj ha hízok, de olyan étel legyen, amiből nem túl nagy mennyiség is hamar hízlal, a popsin a combokon és mindenhol, ha edzek ugyis izom lesz belőle, a lényeg, hogy legyen valami formám.
2009. máj. 20. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha hízni szeretnél, akkor egyél rendszeresen, tehát kb 2 óránként. Először kisebb adagokat egyél és fokozatosan növeld a kaját.

Egyél sok sok szendvicset reggelire és tízóraira, ebédelj bőségesen, tésztákat egyél (tejfölös sajtos tészta). Én pl 3 napig ettem délutánonként tejfölös sajtos tésztát és 2 óránként ettem mást is és 3 nap múlva már meg is látszott a hasamon xd pedig nagyon vékony voltam :)

2009. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha látványosan nől a popsi, ami leőtte nem ovlt túl nagy, plusz derék meg combok, akkor azért a cicire is megy valami? akkoris hak özben erősitő gyakorlatokat végzek, mnodjuk izomba is jöhetne rám valami :)
2009. máj. 20. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyél jó sok cukrot,pl.sütiket,és zsíros kaját.A melleden is meg fog látszani.
2009. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

sok szénhidrát, cukor, fehérliszt és 100% hogy elhízol!

fehérkenyér, zsemle, chips, tésztás kaják, sütemények, csokoládék, hamburger .

sokat egyél sokszor, fontos hogy este úgy aludj el, hogy majd szétdurransz.

2009. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
finomliszt :DD bocs
2009. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket :)
2009. máj. 21. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!