Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó fizető szakmák?

Jó fizető szakmák?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani olyan szakmákat, amelyek által jól kereshetek? pl utaskisérő, szakács stb.
2011. dec. 29. 13:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Van valamilyen végzettséged? Utána írok párat ami passzol neked.
2011. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nyelv stb... írd fel és akkor könnyebb nekem is válogatni a részedre.
2011. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mindjárt 17. Iskolába járok, szóval semmi végzetségem sincs, de lassan itt van az éretségi és lassan kéne tudjam, hogy merre tovább, biztosra szeretnék menni, hogy merre és hogyan és milyen áldozatokkal.
2011. dec. 29. 14:10
 4/19 anonim ***** válasza:
mérnök, szoftverfejlesztő.
2011. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi de nem vagyok jó se matekból se infóból
2011. dec. 29. 14:36
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha figyelmes vagy miért nem mész légiirányítónak? Ők havi 7-8százezret is megkeresnek. De nagyon figyelmesnek kell lenned!


Légiutaskísérőnek pedig van egy min. magasság amit el kell érni és legalább egy középfokú nyelv kell. Ezenkívül egy tanfolyamon kell résztvenni, ami önköltséges és ha elvégzed még nem garantált, hogy felvesznek.


Milyen erősségeid vannak még tanulás szempontjából???

2011. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A légiirányítóhoz középfokú C nyelvvizsga kell - de nyelvet tanulsz a suliba és érettségizel is, nem???

Szakmát kapsz a középiskolában???

20 éves kortól lehet nappalin légiirányító képzést végezni - szóval addig tanulsz vagy dolgozol valamit:

[link]

2011. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
6 éves koromtól angolt, aztán vagy 5 évig németet, de abban nem vagyok jó, és most 12 végéig olaszt.
2011. dec. 29. 15:04
 9/19 A kérdező kommentje:
És ez nem szakiskola, nem tudom mennyire fontos és segítő információ, de Bolyai Farkas Elméleti Líceum. És nincs nagyon semmi amiből kifejezetten jó lennek, talán ez a baj, pedig érdekelne pl egy fogorvosi is. De a szívem inkább ilyen utaskisérő, szakács fele húz. Az utaskisérőnél az a baj, hogy a jobb szemem nem a legjobb, és szemüveget hordok. A légiforgalom irányító jó ötlet, bár nem tudom nőket mennyire alkalmaznak.
2011. dec. 29. 15:07
 10/19 A kérdező kommentje:
És nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, hálás vagyok érte
2011. dec. 29. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!