Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodok én ezekhez...

Miért ragaszkodok én ezekhez az emberekhez?

Figyelt kérdés
1éve járok női kézilabda csapatba, de amikor elkezdődött ez a szezon, valahogy furcsábban állok hozzá a férfi felnőtt csapathoz. Tavasszal voltam a férfi csapatból 1-2 sráccal tök jól elvoltam velük, másnap az egész csapat ott volt, akkor viszont nem maradtam sokáig. De ebben a szezonban nem birok ki úgy egy edzést hogy ne lássam őket, többször is szoktam velük álmodni egy héten, és amikor ökörködnek, már azt is szeretem nézni. Az egyik srác nagyon tetszik belőle, de akkor csak arról a srácról álmodnék, de minden álmomban majdnem az egész csapat benne van. Csak úgy megfogott a személyiségük, vagy egészen más oka van ennek hogy nem bírom nélkülük?
2011. dec. 29. 23:31
 1/7 A kérdező kommentje:

*tavasszal voltam a férfi csapatból 1-2 sráccal bulizni.


Meg most mindenki haza utazott, 1hete nem láttam őket, és már most nagyon hiányoznak !

2011. dec. 29. 23:46
 2/7 anonim ***** válasza:

biztosan úgy viselkednek mint egy család, és te ebbe a körbe szeretnél beletartozni, mert látod hogy viselkednek egymással. a férfiak egyébként sokkal összetartóbbak és kedvesebbek egymással, nincs a sértődés, meg nincs az hogy na most akkor csak egy barátnőmmel foglalkozok, hanem bandáznak, jól érzik közösen magukat, és biztos neked is ez hiányzik.

A férfiak mindenből poént csinálnak, biztos te is ilyen beállítottságú nő vagy. : )

2011. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Birod őket, ennyi...
2011. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg olyanok mintha egy család lenne. A mi csapatunk egyáltalán nem ilyen, ott mindenki utál mindenkit. Lehet hogy csak irigylem a fiúkat amiért olyanok mintha egy család lennének? Meg valahogy jobb kedvem is lesz ha az egyikkel beszélgetek :) Hát ebbe a csapatba a férfiak elégé ''vegyes korosztály''. A legfiatalabb 19éves a legidősebb 35.
2011. dec. 29. 23:57
 5/7 anonim ***** válasza:
igen tuti amiatt, hát hajrá, hajts a srácra aki tetszik, és te is bekerülsz. utána már közös a baráti kör nagyjából. :D ;)
2011. dec. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A srác csak tetszik, de nem jönnék össze vele, mert nem magyar, és nem beszélem a nyelvét. De néha azért bulikba meg tudjuk érteni egymást :D
2011. dec. 30. 00:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem, így van, cselekedj szíved szerint.
2011. dec. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!