Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemények a meleg-mozgalmakró...

Vélemények a meleg-mozgalmakról? A melegek önjelölt képviselőit ki kérte fel arra, amit csinálnak?

Figyelt kérdés

Én melegként is elítélem a meleg mozgalmakat és a meleg felvonulásokat. Szerintem ez többet árt, mint használ. Nekem nem tetszenek a melegek önjelölt képviselői sem. Az általam ismert és megkérdezett meleg mindegyike is elítéli ezeket. Itt a gyakorikérdéseken is nemtetszését fejezte ki ezzel kapcsolatban a legtöbb meleg.


Most azokat szeretném megszólaltatni, akik a melegmozgalmakhoz tartoznak, akik kijárnak a felvonulásokra, akik férfiatlanul néznek ki és erre büszkék.

Azt kérdezem tőlük, hogy szerintük erre tényleg szükség van? Tényleg használ, amit csinálnak?

Mit mondanak arra, hogy a melegek közül is sokan is elítélik a tevékenységüket?


2011. dec. 30. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én heteró vagyok akik elítélik ezeket a mozgalmakat!

Elöször is ,ha nekem lesz egy gyermekem nem szeretném ha ezt látná a tv-ben kinn az utcán,jó a melegekkel konkrétan bajom nincs ,csak amit csinálnak az maradjon meg a privát szférában!

2011. dec. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ezt értem. Ami ott folyik, az gusztustalan. Akkor is az lenne, ha heterok csinálnák.

Ezért akarom megtudni, hogy igazán mit akarnak elérni azok, akik ezt csinálják. Nekik is látni kéne, hogy ez olaj a tűzre.

2011. dec. 30. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!