Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ennyi bunkó ember...

Miért van ennyi bunkó ember az oldalon? Mire jó ez a kötözködés és lekezelés?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Tán a helyesírásod miatt bántottak?
2009. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A bunkó bunkó marad akkor is, ha számítógép közelébe kerül.

És itt, hogy anonim a rendszer csak fokozza a lehetőségeket...

2009. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem sokan elégedetlenek magukkal, és a hiányosságaikat próbálják palástolni azzal, hogy okoskodnak, fényezik magukat, esetleg másokban keresik a hibákat. Egyfajta elégtétel, bizonyítási vágy, de elég buták ahoz, hogy felfogják, hogy saját magukat minősítik ezzel, csak éppen nem adják mindehez a nevüket és arcukat, ezért olyan bátrak. Indulatosak, itt vezetik le a feszültséget más védtelen embereken. Rajtuk könnyű támadási felületet találni mnitsemhogy emberükre találva igazi kihívás után nézzenek, ahoz már nyuszik.
2009. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos régebben engem is könnyű volt felbosszantani, párszor szerettem füllentei, csalni, jobbnak mutatni magam, mai vagyok, vagy amilyennek igazából látom magam. Nem másra haragudtam, saját magamra, csak ezt nem vettem észre, nem ismertem be, tapasztalatból mnodtam mindezt, az ember leginkább saját magából tud kiindulni. Az ilyen emberek nem szeretik magukat, másokat bántanak, pedig sérültek, meg van az okuk az indulatra, csak nem az ésszerű megoldást választják. Előző, azaz első író voltam ismét.

23/L

2009. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, másodikat akartam írni, elfelejtettem, hogy előttem már volt egy író. A lényeg az, hogyha tudod, hogy nincs igazuk, alaptalan, ahogy reagálnak, főleg olyanokkal szemben, akik nem bántották az illetőt, akkor el kell síklani mellette, had őrlődjön magába, saját magának kell észrevennie, mi történik, és min kéne ávltoztatni, az ilyenek miatt nem érdemes megsértődni, sőt visszavágni sem, az nem érdekes, ha úgy érzi, hogy szócsatát nyert, mert ha nem törődnek vele, az olyan, mnitha mnidenkit hidegen hagyna, amit a fejetekhez vág, süket fülekre talál, és mivel szeretik reklámozni magukat, ennél nagyobb megalázás és fájdalom nincs a számukra, a céljuk a hergelés, és ha válasz énlkül maradnak, bizony veszett az ügyük :) legyetek ti az okosabbak.
2009. máj. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van teljes mértékben:)
2009. máj. 22. 10:44
 7/7 anonim ***** válasza:

azért mert sok bunkó beregisztrál az oldalra,és mivel név nékül adod a választ,igy nagyra nyilik a pofájuk:)


de az ilyeneket le kell baszni,irj neki 1 privit,hogy egy bunkó majom,és ássa el magát:)


am a fele sztem kis köcsög gyerek:)

2010. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!