Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyárfát hogyan lehet kiszárítani?

László22 kérdése:

Nyárfát hogyan lehet kiszárítani?

Figyelt kérdés
Otthoni módszerekkel hogyan lehet elérni hogy a kevésbé vizes nyárfát könnyen és egyszerűen szárítani lehessen, olyanok válaszát kérném akik fával tüzelnek és már van jártasságuk benne. Köszönöm szépen
2012. jan. 3. 12:20
 1/3 dirtboy ***** válasza:
felhasogatod,ha van pincéd ledobálod és ott hamar szárad,ha kint felmáglyázod uralkodó széliránynak merőlegesen tedd.
2012. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felhalmozod a tűzhely mellé, kazán tetejére, ahol fűtés van ott tárolsz annyit, amennyi szükséges, és ahogy fogy, viszed be a nedves fát. Másképpen hogyan gondoltad?
2012. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nekem is éppenséggel ilyen gondolatok fordultak meg a fejemben, szerencsére nem annyira vizes a fa, mert élő fa volt még amint tudom, csak annyi víz van benne amit éltében felveszi, csak ügye nem tudtam nyáron elkezdeni a fa felvásárlást mert az anyagiak kicsit megcsappantottak, de nem baj köszi a válaszokat én még arra gondoltam hogy garázs alatt van a fa de attól letakarom fóliával teljesen úgy is ki kell száradnia amennyire lehet nem?
2012. jan. 4. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!