Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telefonos zaklatás ellen mit...

Telefonos zaklatás ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
egy magán/rejtett szám hivogat tavaly óta,nem tudom ki lehet az. eleinte csak tartotta a vonalat akár órákig is,majd pár hónap szünet után újra hivogatni kezdett de akkor már csak akkor tette le ha vagy csunyákat mondtam bele vagy a kilétét firtattam és mostanság újra nekiállt hivogatni de amint felveszem rámcsapja,kivétel tegnap mikor beleszólt és azt tudakolta h mi van rajtam...nem volt ismerős a hangja sem. letiltani nem tudom,mivel nem ír ki számot. a párom a rendőrségi feljelentést javasolja. érdemes? fognak foglalkozni az üggyel s nem fognak kiröhögni?
2012. jan. 6. 14:51
 1/4 anonim válasza:
először is ha nincs bizonyítéknem érsz el vele semmit. ha újra hív érdemes rögzíteni a beszélgetést,már ha beleszól, kamerával vagy hangrögzítő eszközzel, de alegjobb ha mindkettő,mert így a felvételen lehet látni h téged hívnak rejtettről és felveszed, a hangrögzítő pedig jobb hangot vesz fel közben, ha a telóhoz tartod. ismerősömnél is ugyanígy volt, nekünk a rendőr haverunk ezt mondta hogy bizonyíték kell, felvétel vagy valami és utána lehet perelni. próbáld szóra bírni, már az iselőny ha egy szót legalább beleszól. ha csináltatok felvételt, és újra hív, ismét vegyétek fel. legyen pár bizonyíték és utána lehet menni a rendőrségre.
2012. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak most szólt bele ezt is suttogva de krákog meg meg-meg köszörüli a torkát ,abbol tudom h erős dohányos mély férfi hang. rögzíteni hogy? ha suttog illetve nem mindig itthon vagyok ha hív
2012. jan. 6. 15:12
 3/4 A kérdező kommentje:
illetve a számot nem írja ki de a telóban benne van h mikor és hányszor hívott (kilistázza h pl tegnap is vagy 8 hívás)
2012. jan. 6. 15:14
 4/4 anonim válasza:
100%
azokat mindenképpen tarsd meg a telódban,mert azt is fel kell mutatni majd. hát mikrofonos rögzítő, olyan amiket pl interjúkor szoktak használni,ilyen kis kézi,odatartod a telóhoz, amikor felveszed,neked nem kell h afüled hallja mit csinál,elég ha a mikrofon hallja :)
2012. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!